Jestem waszym Nauczycielem i dzięki Mnie zrozumiecie Tajemnice Mojego Ostatecznego Boskiego Planu

tłumaczenie ze strony ostrzezenie.net

Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2013.02.08, 23.45

Moja wielce umiłowana córko, gdyby ludzie uświadomili sobie Dar, którym Jestem gotów obdarzyć ludzkość — kiedy to zmarli i święci zmartwychwstaną do życia i przyłączą się do tych, którzy otrzymają Dar Życia Wiecznego w Moim Królestwie — wówczas prawdziwie byście zrozumieli, jak bardzo wyjątkowe jest to błogosławieństwo.

Utrata umiłowanej osoby na ziemi z powodu śmierci może być bardzo bolesna i stać się przyczyną rozpaczliwego cierpienia. Ale Moja Obietnica zjednoczenia was — jako jedno — z tymi, którzy zmarli w stanie Łaski, połączy w prawdziwie chwalebny sposób wszystkie Boże dzieci.

Rodziny się zjednoczą. Najbliżsi zgromadzą się razem, a rezultatem tego będzie wielkie świętowanie. Ci wszyscy pobłogosławieni i zabrani do Mojego Nowego Raju, oferującego życie wieczne, popadną w zdumienie nad tym, jak Wielki jest Mój Dar.

Przygotujcie się na śmierć. Nie lękajcie się jej. Ale wiedzcie, że do Nieba wejść nie jest łatwo. Potrzebne jest znaczące duchowe przygotowanie. Kiedy jasno zrozumiecie, jakie cudowne życie oczekuje was po Moim Powtórnym Przyjściu, wtedy też pojmiecie, czego się od was oczekuje.

Musicie w tym czasie nie tylko postępować zgodnie z Moimi wskazówkami, ale musicie wziąć na siebie odpowiedzialność za pomoc w ratowaniu tych dusz, które w żaden sposób Mną się nie interesują oraz nie posiadają w ogóle pragnienia, aby zbawić swoje dusze, dążąc do odkupienia w Moich oczach czy przyjmując Sakramenty. Dzieje się tak dlatego, że podjęli oni świadomą decyzję, aby Moje Istnienie oddzielić od swojego życia, jakim żyją z dnia na dzień. Jestem (dla nich) Kimś, kogo może jakoś mgliście są świadomi — jako jakiejś duchowej idei; idei, której jednak nie potrafią zrozumieć. Dzieje się tak dlatego, że nie są oni zainteresowani wprowadzeniem (w swoim życiu) takich koniecznych zmian, dzięki którym staliby się godnymi Mojego Królestwa.

Te zagubione, letnie dusze są Moją największą troską, ponieważ ich liczba jest duża i powoli, powoli dryfują one coraz dalej ode Mnie. A Ja usycham za nimi z tęsknoty. Współczesne środki komunikacji to jedyny sposób, aby zdobyć ich uwagę. Każdy kamień zostanie wywrócony. Zostanie zrobione wszystko, co jest w Mojej Mocy, aby je do Mnie przyprowadzić.

I w końcu — istnieją takie dusze, które nigdy o Mnie nie słyszały, ale nie ze swojej własnej winy. I które nigdy nie dowiedziały się o Mojej śmierci na Krzyżu oraz o tym, jakie następstwa ona wnosi do przyszłości ich egzystencji. Ja muszę im ukazać Prawdę. Muszę je pouczyć. Muszę w prosty sposób przekazać Moje Przesłanie. Muszę ukazać im dowód na istnienie ich duszy, a wy, Moja Armia — pomożecie Mi to uczynić.

Wiele zadań, mających na celu zbawienie dusz, pojawi się przed wami, a ich realizacja będzie od was wymagana, Ja zaś, wasz Jezus, pokażę wam, jak tego dokonać. Nadal będę was pouczał i mam nadzieję, że odpowiecie na Moje Wezwanie bez względu na to, jak niewykonywalne to zadanie wam się wyda.

Kochajcie Mnie i ufajcie Mi, gdyż Ja jestem waszym Nauczycielem i dzięki Mnie zrozumiecie tajemnice Mojego Ostatecznego Boskiego Planu. A potem wszystko się wypełni i świat będzie przygotowany na Mój Chwalebny Powrót.

Wasz umiłowany Nauczyciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.