Nigdy nie zapominaj, że ty jesteś skrybą. Autorem Jestem Ja

sobota, 9 lutego 2013, godz. 15.50

Moja wielce umiłowana córko, podczas gdy Moje Orędzia szybko się rozszerzają, jednocześnie ty w tym czasie stajesz się obiektem okropnych ataków ze strony szatana i armii jego demonów. One tańczą wszędzie wokół ciebie, aby cię rozproszyć, zaszkodzić ci lub ci dokuczyć — a wszystko to po to, aby zatrzymać to Dzieło.

Mówię to, aby cię przestrzec, że im lepiej Moje Święte Słowo jest słyszane oraz im bardziej człowiek staje się spragniony, aby korzystać z Moich Łask, tym więcej podłości musisz znosić. Każdy, kto jest zaangażowany w tę Misję, odczuje teraz skutki takich ataków. Oto jak rozpoznasz, że pochodzą one od diabła:

Będziesz dręczona pokusą, aby ograniczyć czas, jaki — modląc się — dla Mnie przeznaczasz. W każdej sekundzie będzie ci się przeszkadzać, kiedy będziesz próbowała podjąć się zadań, których wykonania od ciebie wymagam, aby spełniła się Moja Święta Wola.

Przy każdej okazji będziesz prowokowana przez innych, gdyż będą oni próbowali zablokować publikację Moich Ksiąg, będziesz sfrustrowana i nie będziesz w stanie zrobić następnego kroku naprzód. Wtedy, jakby ci został wymierzony potężny kopniak w żołądek, doznasz zawodu ze strony tych — a będzie to znakiem prawdziwego ataku ze strony szatana — którzy stanowią ważne ogniwa w tym dziele. I wówczas, kiedy sobie pomyślisz, że ta Misja jest niewykonywalna, Ja otworzę drzwi, a potem kolejne drzwi i nadal będę znosił wszystkie kolejne bariery, aż Moje Życzenia zostaną spełnione.

To jest punkt zwrotny w Moim Boskim Planie Zbawienia. Od tego dnia Moje Słowo będzie się stawało coraz głośniejsze, a tylko niewielu będzie w stanie Je zignorować. Następnie wszystkie narody, we wszystkich językach, zasmakują Prawdy. Niektórzy będą wprost zachłystywać się Słowem Bożym. Inni Je wyplują, a znajdą się i tacy, którzy się Nim udławią — tak zatwardziałymi uczynili swoje serca.

Za każdym razem, kiedy masz wrażenie, że tej Misji nie da się wypełnić, uświadom sobie, że to nie dzięki twojej dłoni Moje Słowo jest słyszane we wszystkich narodach — to Moją Dłonią, Moim Głosem, Moją Mocą, poprzez Ducha Świętego, ta Misja jest kierowana.

Nigdy nie zapominaj, że ty jesteś skrybą. Autorem Jestem Ja. Moja Moc przepływa przez ciebie. To Moje cierpienia chłostają twój umysł i ciało. Kiedy odczuwasz ból, to jest to Mój ból, który ty odczuwasz. Kiedy jesteś umęczona przeszkodami, które spiętrza przed tobą szatan, dręczy on Mnie, Jezusa Chrystusa. Jesteś po prostu tylko narzędziem. Nigdy o tym nie zapominaj i bądź szczęśliwa, że zostałaś pobłogosławiona takim Darem.

W międzyczasie powinnaś już nabyć umiejętności powierzania Mi tych wszystkich problemów i czynienia tego, co jest od ciebie wymagane, Moja córko. Moim Planem jest zbawienie każdej duszy żyjącej dzisiaj na tym świecie, a Szatan stoczy straszną wojnę, by Mnie zatrzymać. Każdy, kto ze Mną pracuje, stanie się celem napaści, i tylko wasza miłość dla Mnie i ufność, jaką we Mnie pokładacie, podtrzyma was w tych burzliwych czasach.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.