Podporządkują Boże dzieci władzy małego rogu, który będzie siedział na Tronie Piotrowym, otoczony nimbem pompatycznego splendoru

poniedziałek, 18 lutego 2013, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, kiedy  nasilą się zmiany w łonie Mojego Kościoła na ziemi, wzmogą się zarazem głosy fałszywych proroków, zgodnie brzmiące, by zatwierdzić tę ohydę w Moim Kościele.  Tak jak Ja objawiam przed Tobą, prawdziwym prorokiem czasów ostatecznych, Prawdę — której większa część jest już znana — tak też zostaną rozpowszechnione kłamstwa, aby zmylić tych, którzy Mnie naśladują.

Każda wskazówka, którą  Ja ci daję dla świata, spotka się dokładnie ze swoim przeciwieństwem, które zostanie ogłoszone z ust fałszywych proroków. Będą nieść słowa pocieszenia dla Moich wyznawców, którym Prawda wyda się zbyt trudna do zniesienia. Podporządkują Boże dzieci władzy małego rogu*, który będzie siedział na Tronie Piotrowym, otoczony nimbem pompatycznego splendoru.

Kiedy mówiłem ci o wielkim rozłamie Mojego Kościoła, nie powiedziałem ci, jak to się wydarzy. Posłuchaj więc Mnie teraz: Tak samo jak kapłani w czasie Mojego pobytu na ziemi odrzucili Moje Święte Słowo, tak samo kapłani tuż przed Moim Drugim Przyjściem Mnie odrzucą. Ale odrzucą oni nie tylko Moje Słowo, które ci przekazuję, lecz także zaakceptują zmiany, które zostaną na nich wymuszone. Ich święte dary utracą swoją moc tak szybko, jak szybko zaakceptują oni bluźnierstwa i nowe prawa, jakie zostaną przedstawione.

Wśród Moich wierzących wyznawców także dokona się podział, jeśli idzie o ich wierność Mojemu Kościołowi na ziemi. Wszystko co, musicie uczynić, to naśladować Moje Nauczanie, przekazane wam w Księdze Mojego Ojca. Nie ma potrzeby rozpraszać się na zewnątrz, ponieważ Ja Jestem obecny pomiędzy wami.

Wy znacie Prawdę. Została Ona wam przekazana — jako chrześcijanom. A więc gdy zauważycie, że Boże Przykazania oraz Moje Nauczanie są od nowa spisywane i że Moje Święte Sakramenty są zmieniane, wówczas musicie odwrócić się plecami. Nie dajcie się zastraszyć kłamstwom, obawiajcie się raczej o los tych, którzy przyjmą te nowe, pochodzące od złego ustawy i prawa — a zostaną one tak przedstawione, jak gdyby pochodziły ode Mnie — i którzy nie potrafią zrozumieć Prawdy.

Wasz Jezus

* Mały róg – porównaj z Księgą Daniela 7,8 oraz 8,9 i dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.