Największym błędem, jaki możecie popełnić, jest zakładać, że tylko zatwardziali grzesznicy są wtrącani do ognia piekielnego

niedziela, 24 lutego 2013,  godz. 22.00

Moja wielce umiłowana córko, kiedy świat przeżyje Ostrzeżenie, podzieli się on na dwie części. Pierwsza część będzie składać się z tych, którzy zaakceptowali Spowiedź (czyli Ostrzeżenie – przyp. tłum.) i dusze których zostały zanurzone w Duchu Świętym. Od tego dnia ich nawrócenie będzie całkowite i z tego powodu będą cierpieć z rąk tych, którzy odrzucą Moją Dłoń Miłosierdzia.

Druga część będzie składać się z tych zatwardziałych dusz, których wierność leży po stronie bestii i które swoje serca i dusze ślubowały szatanowi, z premedytacją i z pełną świadomością tego, co czynią. Wierzą oni bowiem w tak zwany raj, jaki to on im obiecał, a jaki oczywiście nie istnieje. Ich przeznaczeniem jest wieczne cierpienie w ogniach piekła.

Istnieją także dusze, które nie wierzą w Boga ani we Mnie, ich Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Moje Miłosierdzie nie zostanie przyjęte przez wielu z nich. Nie będą oni troszczyć się o stan swoich dusz, ponieważ uważają, że to nie ma znaczenia. Są to ateiści — z których wielu jest ludźmi dobrego serca, ale którzy wierzą, że to oni kontrolują swoje własne życie i że ich pogoń za światowymi uciechami zaspokoi ich w tym życiu; i że jest to wystarczające, aby przynieść im spokój i zadowolenie, co oczywiście nie może nastąpić, gdyż jest to niemożliwe, dopóki grzech nie jest wykorzeniony.

Ich upór oznacza, że dopóki się zmienią i nie zaakceptują Mnie, Jezusa Chrystusa, tak długo nie mogą przyjść do Mojego Ojca. Nie zostanie im przyznany dostęp do Raju, który On stworzył dla wszystkich Swoich dzieci.

Największym błędem, jaki możecie popełnić, jest zakładać, że tylko zatwardziali grzesznicy są wtrącani do ognia piekielnego. Niestety wszyscy ci, którzy odrzucają Boga, nie mogą znaleźć się blisko Niego ani nie mogą zostać zmuszeni, aby Go zaakceptować. Ich wolna wola jest wspaniałym Darem przyznanym im przez Boga. W żaden sposób nie może ona zostać im odebrana przymusem. Ich wolna wola zadecyduje o ich własnym losie. Albo wybiorą Moją Dłoń i wejdą do Raju, albo zaakceptują kłamstwa zasiane w ich umysłach przez szatana — co przypieczętuje ich los.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.