Znaki wam wszystkim zostaną ukazane oraz wydarzą się cuda

wtorek, 5 marca 2013, godz. 15.30

Moja wielce umiłowana córko, oby nikt nie przeoczył zmian, które wybuchną na całym świecie, gdyż wszystko, co w Księdze Objawienia jest przepowiedziane, będzie miało miejsce. Wiele z tych wydarzeń będzie się różnić się od tego, w jaki sposób ludzie interpretują tajemnice, które zostały ujawnione Janowi Ewangeliście. A jednak nabiorą one sensu, kiedy dostrzeżecie w nich to, czym one są.

Skomplikowany, ale starannie opracowany plan antychrysta został sprytnie zredagowany przy udziale wielu ludzi, włącznie z politykami światowej sławy, którym do chwili obecnej nie udało się rozpoznać zła, jakie w tym planie jest zawarte.

W różnych państwach zostały założone liczne ośrodki, skąd planowane jest podporządkowanie sobie wielu krajów. Ich działania zostały jednak przyhamowane za sprawą modlitw dusz wybranych oraz tych z was, którzy odmawiają Moje Krucjaty Modlitwy.

Wasze modlitwy zawsze będą słyszane w Niebie, musicie więc nadal żarliwie się modlić, aby złagodzić tę szkodliwą działalność bestii, która nigdy nie zwycięży tej bitwy o dusze, ponieważ jej dni są policzone.

Nie jest Moim pragnieniem, aby was zastraszyć, lecz aby was przygotować. Obecnie udzielam specjalnych mocy i łask tym wszystkim, którzy spełniają Moje życzenie, aby odmawiać Krucjaty Modlitwy. Znaki wam wszystkim zostaną ukazane oraz wydarzą się cuda.

Będzie wzbierała w was Moja Moc, podczas gdy będę was wiódł Moją Ścieżką ku ocaleniu ludzkości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.