Modlitwa może uratować i uratuje ludzkość

czwartek, 7 marca 2013, godz. 11.05

Moja wielce umiłowana córko, ważne jest, aby Moi uczniowie na ziemi zrozumieli, jak modlitwa może ocalić i ocali ludzkość. Moc modlitwy — a w szczególności odmawianie Świętego Różańca, który sprawia, że bestia jest bezsilna — nie może być niedoceniana. Aby ocalić więcej dusz, musicie także odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Poselekcjonujcie Krucjaty Modlitwy, które wam przekazuję i odmawiajcie je tak, aby skupić się na odmiennych intencjach podczas każdego spotkania grupy modlitewnej.  Jeżeli, na przykład, odmawiacie Litanię (2) O Łaskę Wybawienia, to zorganizujcie to tak, żeby grupa modlitewna tego dnia mogła skoncentrować się na tych Krucjatach Modlitewnych, które nawołują o Bożą ochronę dla dusz. Następnie innego dnia skoncentrujcie się na wyborze modlitw, które są wam dane ku ochronie kapłanów i duchowieństwa, itd.

Te Grupy Modlitewne Krucjaty, kiedy uformują się dookoła świata, staną się niezbędną zbroją, aby pokonać szatana na o wiele więcej sposobów, niż uwierzylibyście, że to jest możliwe.

Będę wam nadal przekazywał Dary w postaci nowych modlitw, przynoszących ze sobą nadzwyczajne cuda. Bez takiej interwencji nie mógłbym ocalić dusz, których tak pragnę.

Idźcie i zaplanujcie wasze spotkania grup Krucjat Modlitewnych, biorąc za podstawę układ, w jakim modlitwy zostały wam przekazane, ale pogrupujcie je w taki sposób, abyście (każdorazowo) koncentrowali się na jakichś specyficznych intencjach. Nie ma potrzeby, aby za każdym razem odmawiać wszystkie modlitwy, chociaż apeluję do was, abyście w ciągu tygodnia odmawiali tak wiele z nich,  jak to jest możliwe.

Przynosicie Mi, Moi najdrożsi wyznawcy, tyle radości i pociechy. Udzielam wam Moich błogosławieństw mocy i odwagi, podczas kiedy wy będziecie czynić dalsze starania, aby ratować dusze. Kocham was.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.