Matka Zbawienia: Grupy Modlitewne Krucjaty ocalą miliardy dusz

niedziela, 10 marca 2013, 18.00

Moja wielce umiłowana córko, będziesz się czuć jeszcze bardziej samotna i odizolowana, kiedy Święte Słowo Boga będzie grzmieć, aby ostrzec ludzkość o potrzebie przygotowania swoich dusz.

Dzieci, właśnie teraz trzeba prosić Mojego umiłowanego Syna, aby podtrzymał waszą odwagę podczas tych mrocznych dni, miesięcy i lat, które leżą przed wami. Musicie radować się z powodu tak wielu dusz natchnionych przez Ducha Świętego, które odpowiedziały na wezwanie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. On kocha was wszystkich tak bardzo, że przynosi do Mnie, Jego umiłowanej Matki, łzy radości. To, jak On rozciągnie Swoje Miłosierdzie, znajduje się poza waszymi możliwościami pojmowania; a przyciągnie On blisko Swojego Serca nawet tych, którzy mają Go w pogardzie.

To nie potrwa już długo, zanim nie nastąpi Jego Drugie Przyjście, a więc musicie oddawać Chwałę Bogu. Aby się przygotować, musicie przystępować do Sakramentu Spowiedzi tak często, jak tylko możliwe, i kontynuować modlitwę za dusze.

Bóg jest Wszechmogący i Jego Chwała będzie teraz w pełni zrozumiana — kiedy staniecie się świadkami Jego Drugiego Przyjścia; wy, Jego Reszta Armii, musicie pomóc Mu w Jego planie ratowania ludzkości.

Grupy Modlitewne Krucjaty ocalą miliardy dusz i dlatego musicie się rozszerzać i pomnażać. Łaska Boża wylewa się na wszystkie z Jego Dzieci, które uczestniczą w tych grupach modlitewnych. Staną się one zbroją, która osłoni ludzkość od prześladowań, zaplanowanych przez antychrysta.

Nigdy się, dzieci, nie poddawajcie. Pozostańcie w stanie Łaski przez cały czas i podążajcie nadal za wskazówkami Mojego Syna. On was nigdy nie […], tak wielka jest Jego Miłość do was.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.