Unaoczni się Trzecia Pieczęć — kiedy człowiek będzie walczył o pożywienie po tym, jak ludzkość ogarnie głód

Załaduj kopię Unaoczni się Trzecia Pieczęć — kiedy człowiek będzie walczył o pożywienie po tym, jak ludzkość ogarnie głód:

sobota, 16 marca 2013, godz. 15.25

Moja wielce umiłowana córko, rozpętają się nawałnice i, jak przepowiedziane, będą miały miejsce zniszczenia, spowodowane wieloma wojnami.

Moment pojawienia się fałszywego proroka zbiegnie się z czasem, kiedy na całym świecie będą wypowiadane wojny. Wojny będą wybuchały nagle, a ludzie będą kulić się ze strachu, kiedy jasne staną się konsekwencje. Będą one rozkwitały i wybuchały jak burze piaskowe na pustyni, gdzie nagle, jak złodziej, który przychodzi nocą, dopadną one wszystkich, którym się wyda, że ich pokój jest zagwarantowany.

Tak wiele krajów zostanie w to zaangażowanych, że wszyscy zostaną tym zaskoczeni. Wkrótce, pośród tej rzezi, ujawni się antychryst. Dezorientacja, trwoga i straty w zakresie płodów rolnych skomplikują problem. Niedługo potem unaoczni się Trzecia Pieczęć — kiedy człowiek będzie walczył o pożywienie po tym, jak  ludzkość ogarnie głód. Brak żywności, brak duchowości, brak pomocy spowodują, że ludzie będą chwytali się wszystkiego i każdego, kto przynosi ulgę.

Wybudowana zostanie trybuna na przybycie antychrysta, aby dał się poznać światu. Wtedy to ludzkość odetchnie z ulgą z powodu człowieka pokoju, który zaoferuje tak dużo nadziei, że będą oni gotowi stać się jego dobrowolnymi niewolnikami. Dadzą wiarę jego gruntownemu planowi restrukturyzacji świata i zbliżenia ze sobą wszystkich narodów. Ten plan, który im się zaproponuje, będzie dla dobra wszystkich oraz dla zlikwidowania terroryzmu. Wrogowie, o których on powie, że będzie ich zwalczał i nad którymi przejmie on kontrolę, będą niewinnymi ofiarami, wykorzystanymi przez niego do zaprezentowania światu tego oszustwa.

Kiedy pokój — albo raczej to, co wyda się pokojowym rozejmem — zostanie przywrócony, wtedy nadejdzie kolejny etap jednoczenia wszystkich narodów, wszystkich religii, wszystkich krajów w jedno. I właśnie wtedy związek  pomiędzy fałszywym prorokiem i antychrystem stanie się wyraźny.

Ci, którym dana została Prawda i których Imiona zapisane są w Księdze Życia, będą wiedzieć, co się dzieje. Inni, ślepi na Prawdę Mojego Nauczania, nie będą takimi szczęśliwcami. Wtedy nastąpi okres oczekiwania. Moja cierpliwość będzie oznaczać, że będę usiłował ocalić i ochronić tych, którzy nie będą w stanie rozpoznać Prawdy.

Moje Miłosierdzie i Moja Cierpliwość zaowocują Boską Interwencją na imponującą skalę, aby ocalić wszystkie Boże dzieci z uchwytu bestii, której celem jest jedynie inspirowanie do grzechu. Jest bowiem jedna rzecz, o której musicie wiedzieć: ujmujący powab antychrysta jest jedynie kotarą, przesłaniającą plan, aby zachęcać do grzechu, tak aby ludzkość dokonała finalnego wyboru — opowiedzenia się za bestią wbrew Bogu. Kiedy ten czas nadejdzie i dokonam każdej możliwej próby, aby uratować dusze — dopiero wtedy to się zakończy.

Tylko wybrani zostaną wzięci do Mojego Królestwa.

Wasz Jezus