Unaoczni się Trzecia Pieczęć — kiedy człowiek będzie walczył o pożywienie po tym, jak ludzkość ogarnie głód

sobota, 16 marca 2013, godz. 15.25

Moja wielce umiłowana córko, rozpętają się nawałnice i, jak przepowiedziane, będą miały miejsce zniszczenia, spowodowane wieloma wojnami.

Moment pojawienia się fałszywego proroka zbiegnie się z czasem, kiedy na całym świecie będą wypowiadane wojny. Wojny będą wybuchały nagle, a ludzie będą kulić się ze strachu, kiedy jasne staną się konsekwencje. Będą one rozkwitały i wybuchały jak burze piaskowe na pustyni, gdzie nagle, jak złodziej, który przychodzi nocą, dopadną one wszystkich, którym się wyda, że ich pokój jest zagwarantowany.

Tak wiele krajów zostanie w to zaangażowanych, że wszyscy zostaną tym zaskoczeni. Wkrótce, pośród tej rzezi, ujawni się antychryst. Dezorientacja, trwoga i straty w zakresie płodów rolnych skomplikują problem. Niedługo potem unaoczni się Trzecia Pieczęć — kiedy człowiek będzie walczył o pożywienie po tym, jak  ludzkość ogarnie głód. Brak żywności, brak duchowości, brak pomocy spowodują, że ludzie będą chwytali się wszystkiego i każdego, kto przynosi ulgę.

Wybudowana zostanie trybuna na przybycie antychrysta, aby dał się poznać światu. Wtedy to ludzkość odetchnie z ulgą z powodu człowieka pokoju, który zaoferuje tak dużo nadziei, że będą oni gotowi stać się jego dobrowolnymi niewolnikami. Dadzą wiarę jego gruntownemu planowi restrukturyzacji świata i zbliżenia ze sobą wszystkich narodów. Ten plan, który im się zaproponuje, będzie dla dobra wszystkich oraz dla zlikwidowania terroryzmu. Wrogowie, o których on powie, że będzie ich zwalczał i nad którymi przejmie on kontrolę, będą niewinnymi ofiarami, wykorzystanymi przez niego do zaprezentowania światu tego oszustwa.

Kiedy pokój — albo raczej to, co wyda się pokojowym rozejmem — zostanie przywrócony, wtedy nadejdzie kolejny etap jednoczenia wszystkich narodów, wszystkich religii, wszystkich krajów w jedno. I właśnie wtedy związek  pomiędzy fałszywym prorokiem i antychrystem stanie się wyraźny.

Ci, którym dana została Prawda i których Imiona zapisane są w Księdze Życia, będą wiedzieć, co się dzieje. Inni, ślepi na Prawdę Mojego Nauczania, nie będą takimi szczęśliwcami. Wtedy nastąpi okres oczekiwania. Moja cierpliwość będzie oznaczać, że będę usiłował ocalić i ochronić tych, którzy nie będą w stanie rozpoznać Prawdy.

Moje Miłosierdzie i Moja Cierpliwość zaowocują Boską Interwencją na imponującą skalę, aby ocalić wszystkie Boże dzieci z uchwytu bestii, której celem jest jedynie inspirowanie do grzechu. Jest bowiem jedna rzecz, o której musicie wiedzieć: ujmujący powab antychrysta jest jedynie kotarą, przesłaniającą plan, aby zachęcać do grzechu, tak aby ludzkość dokonała finalnego wyboru — opowiedzenia się za bestią wbrew Bogu. Kiedy ten czas nadejdzie i dokonam każdej możliwej próby, aby uratować dusze — dopiero wtedy to się zakończy.

Tylko wybrani zostaną wzięci do Mojego Królestwa.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.