Wasze przejście z tej ziemi do Mojego Nowego Królestwa będzie bezbolesne, błyskawiczne i tak nieoczekiwane, że ledwo będziecie mogli złapać jeden oddech

środa, 27 marca 2013, godz. 23.15

Moja wielce umiłowana córko, przyjdźcie wszyscy i złączcie się ze Mną, upamiętniając ten dzień, w którym został wam dany wspaniały Dar Odkupienia.

Wielki Piątek musi być wspominany jako dzień, w którym Bramy Raju zostały ostatecznie otwarte, aby powitać Boże dzieci, powracające do Niego z ich wygnania. Moja Śmierć zabezpieczyła wam przyszłość, jakiej nigdy byście nie mieli, gdyby Mój Ojciec nie zesłał Mnie, Mesjasza.

Moje Ciało zostało ukrzyżowane, ale Moja Śmierć przyniosła wam życie. W tym czasie Mojego Drugiego Przyjścia Moje Ciało będzie przechodziło takie samo Ukrzyżowanie, tylko że teraz będzie to Mój Kościół, Moje Ciało Mistyczne, które będzie cierpieć. Musicie niemniej wiedzieć, że Ja nigdy bym nie zezwolił, aby ukrzyżowanie Mojego Kościoła zniszczyło wiarę Bożych dzieci. Wzywam więc teraz każdego człowieka, każde wyznanie, każdego, niezależnie od koloru jego skóry, i każdą  rasę, aby Mnie posłuchać.

Wkrótce staniecie się na ziemi świadkami tych wszystkich znaków, które wam udowodnią, że jesteście stworzeni przez Boga. Już niedługo się dowiecie, że nigdy nie umrzecie, jeżeli zawezwiecie Bożego Miłosierdzia. Przyszłość was wszystkich — którzy akceptujecie to, że jesteście umiłowanym dzieckiem Boga — jest promienna. Zapraszam was i wasze rodziny oraz przyjaciół, aby przyłączyły się do Mojego Królestwa i jadły z Mojego Stołu.

Wasze przejście z tej ziemi do Mojego Nowego Królestwa będzie bezbolesne, błyskawiczne i tak nieoczekiwane, że ledwo będziecie mogli złapać jeden oddech. Proszę, nie obawiajcie się Mojego Drugiego Przyjścia, jeżeli kochacie Boga. Bóg was kocha. Ja was kocham. Trójca Święta weźmie ziemię w objęcia i ci wszyscy, którzy akceptują Moją Dłoń Miłosierdzia, a okażą skruchę za ich grzeszne życie, będą bezpieczni.

Ci pomiędzy wami, którzy mają silną wiarę, zostaną błyskawicznie wzięci. Dla tych, którzy wleką się z tyłu, którym brakuje wiary i dla których niemożliwym będzie, aby ku Mnie sięgnąć — potrwa to dłużej.

Wy, Moi wierni wyznawcy, będziecie musieli pomóc tym słabym i tym, którzy są przegrani. Moje Miłosierdzie jest tak wielkie, że przyznam tym wszystkim duszom odpowiednio wiele czasu, aby je zabrać do życia wiecznego, które wszystkim obiecałem. Nigdy nie czujcie się przygnębieni, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne, gdyż grzech nadal pochłania słabe dusze. Musimy wspólnie pracować nad tym, aby ocalić tych, którzy są tak daleko ode Mnie, że nie istnieje prawie nic, co zwabiłoby ich w Moje Ramiona. Dzięki waszej wzajemnej miłości zostaną wykorzystane cuda, aby nawrócić te zagubione dusze. Taka jest Moja obietnica dla was. Modlitwa, i to wiele modlitwy, będzie częścią waszego obowiązku wobec Mnie, aby ocalić dusze przed strasznym końcem, jaki jest dla nich planowany przez szatana, który brzydzi się dziećmi Bożymi.

Mój Apel jest przeznaczony dla każdego. Te Orędzia nie wyłączają żadnej religii. Wręcz przeciwnie, są one z wielką miłością kierowane do każdego dziecka Boga, ponieważ wszyscy jesteście równi w Jego oczach.

Pozostańcie w pokoju i ufajcie Bożej Miłości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.