Zagrożenie dla Istnienia Świętej Eucharystii uwidoczni się przed wami

czwartek, 28 marca 2013, godz. 21.30

Moja wielce umiłowana córko, obecnie już rozumiesz, jak bardzo ta Misja jest znienawidzona przez diabła. Mimo tego musisz się wznieść ponad te okrutne utrudnienia, jakie są przed tobą spiętrzane, aby spowolnić Moje Dzieło.

Zagrożenie dla Istnienia Świętej Eucharystii uwidoczni się przed wami za sprawą arogancji tych w łonie Mojego Kościoła, których plan, aby zmienić Prawdę, jest na dobre w toku.

To nie ma znaczenia, że tak wielu pośród was szydzi z tej Misji, przygotowującej dusze na ten Wielki Dzień. Z czasem będziecie wiedzieć, że to rzeczywiście jestem Ja, Jezus Chrystus, Który przychodzi do was, aby wam służyć.

Ja Jestem waszym Mistrzem i waszym Sługą. Wy, Moi wyświęceni słudzy, musicie pamiętać o waszej roli i nigdy o niej nie zapominać. Jako słudzy nie możecie być zarazem mistrzami. Bo jeżeli wy jesteście mistrzem, to nie możecie Mi służyć. Wielu z was w łonie Mojego Kościoła zapomniało, czego zostaliście nauczeni. Zapomnieliście Słowa Bożego.

Moją Obietnicą jest zapewnienie wam Pokarmu Życia — Mojego Ciała i Krwi — a jednak wy znowu Mnie zdradzicie. Uczynicie to, usuwając Świętą Eucharystię ze Świątyni Boga i zastępując ją trupem. Ta podmiana będzie subtelna i trochę to potrwa, zanim wy sami odkryjecie złowrogi mechanizm, który zostanie potajemnie wprowadzony.

Ponieważ Moje Ciało podtrzymuje was poprzez Świętą Eucharystię, śmierć Mojego Ciała — Mojego Kościoła — przyniesie śmierć tym duszom, które Mnie porzucą.

Czas tej obrzydliwości jest bardzo blisko. Czas na wybór pomiędzy Moją Ścieżką a tą ścieżką fałszywego proroka już prawie dla was nastał. Uważajcie teraz, kiedy Prawda zostanie wypaczona przez oszusta. Zobaczcie, jak on sam siebie wywyższy, podpierając się na Mnie, ale jak odmówi kroczenia ścieżką Prawdy jako sługa Boży.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.