Dzisiaj Mój Kościół na ziemi zostanie Ukrzyżowany. Dzień dzisiejszy naznacza początek zmian

piątek, 29 marca 2013, godz. 00.15

Wielki Piątek

Moja wielce umiłowana córko, dzisiaj Mój Kościół na ziemi zostanie Ukrzyżowany.

Dzień dzisiejszy naznacza początek zmian, które będą gwałtowne i które spowodują zmianę oblicza Kościoła Katolickiego na świecie.

W jej wyniku nastąpi scalenie wszystkich doktryn, co się uwidoczni w każdym z możliwych znaków, które będą publicznie i z rozmysłem demonstrowane, aby dać świadectwo, jakim jest to powszechnym dobrem.

Bądźcie teraz szczególnie czujni, gdyż wszystko, co wam powiedziałem, wyjdzie na jaw. Apeluję do was wszystkich, abyście odmówili przyjęcia tej ohydnej prawdy, gdy zarazem będziecie zmuszani do przełknięcia kłamstwa.

Wy, Moi wyznawcy, musicie chronić Moje Sakramenty i zachować czujność. Zaś wy, Moi wyświęceni słudzy, wkrótce zostaniecie wystawieni na próbę, gdy Moja Boskość zostanie zakwestionowana. Boże Prawa zostaną zaadaptowane, ale gdy tylko Moja Święta Eucharystia ulegnie zmanipulowaniu, Boża Dłoń upadnie z taką mocą, że będziecie natychmiast wiedzieć, że te Orędzia pochodzą z Nieba. 

Moja Boleść stanie się waszą boleścią. Wasz smutek, jako że znacie Prawdę, uniemożliwi wam, abyście zaakceptowali te świętokradztwa, przyjęcie których zostanie wam zalecone.

Nawet jeżeli nie akceptujecie Mojej prorokini i Słów, które jej przekazuję, pozostawię wam jeszcze czas. Albowiem bardzo szybko zostaniecie poproszeni przez waszych przełożonych o odnowienie waszych ślubów. Zostaniecie poproszeni o ślubowanie waszego życia poprzez złożenie przysięgi na rzecz praw rządzących pogaństwem. Jeżeli to uczynicie, dostaniecie się pod wpływ diabła i będziecie walczyć z Bogiem.

Musicie wytrwać i pozostać Mi wierni, i musicie Mnie nieustannie błagać o przewodnictwo, gdyż człowiek, który zasiada na Tronie Piotra — ten, który odmawia pójścia w jego ślady i noszenia jego sandałów — obróci wniwecz waszą wierność Bogu.

Kiedy teraz staniecie się świadkami Ukrzyżowania Mojego Kościoła na ziemi, powołam was do głoszenia Prawdy Bożej. Moje wołanie będzie nadal trwało, aby was chronić. Sprawię, że Mój Kościół — ci, którzy pozostaną przy Moim Nauczaniu, Moich Sakramentach i Słowie Bożym — będzie żył za sprawą tej reszty, która nigdy Mnie nie opuści.

Znajdą się pomiędzy wami tacy, którzy Mnie dzisiaj zdradzą. Inni pośród was już wkrótce potępią Moje Sakramenty, gdyż okażecie się zbyt słabi, aby bronić Słowa Bożego. Ci z was, którzy już podejrzewają, jak wygląda prawda, i którzy próbują szerzyć Moje Słowo, będą cierpieć, gdyż nie będą mieć odwagi, aby stanąć w obronie Prawdy. A jednak pozostaniecie nadal Mi wierni, ponieważ wiecie, że nie potraficie żyć bez Mojej Miłości.

Słuchajcie Mojego Głosu. Wesprzyjcie na Mnie wasze utrudzone głowy i pozwólcie, abym oplótł was Moimi Ramionami. Zawsze będę was chronił.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.