Matka Boża: Zostałaś wysłana, aby przygotować drogę na Jego Drugie Przyjście

sobota, 6 kwietnia 2013, godz. 16.30

Moje dziecko, nie jest ważne, jak samotna i trudna jest ta Misja, ty musisz bez ustanku nadal być posłuszna Mojemu Synowi. Musisz uszanować każdą prośbę, jaką On do ciebie kieruje. Musisz przyjąć na siebie każde zadanie, które jest ci powierzane, nawet jeżeli to oznacza, że narażasz się na gniew ze strony innych.

Każdy jeden z Bożych wizjonerów, którym Ja się objawiłam, cierpiał z rąk tych, którzy ich okrutnie odrzucili. Chociaż wielu z nich wreszcie uwierzono, ty, Moje dziecko, będziesz cierpieć najbardziej, gdyż jesteś Bożym prorokiem. Prorocy Boga zawsze wywoływali nienawiść wśród Jego dzieci, ponieważ szatan najokrutniej chłosta tych, którzy głoszą Słowo Boże.

Ponieważ jesteś prorokiem czasów ostatecznych, do twoich wrogów będą się zaliczać nie tylko ci, którzy Mojego Syna odrzucają i Go nienawidzą, ale także ci, którzy Go kochają. Twoi wrogowie będą liczniejsi niż wszyscy, którzy byli przed tobą, wzięci razem. To dlatego musisz być nieustannie posłuszna Mojemu Synowi i szybko Mu odpowiadać, gdyż On się tymi sprawami zajmuje i prosi Cię, żebyś szła za Jego wskazówkami dla twojego bezpieczeństwa.

Zostałaś wysłana, aby przygotować drogę na Jego Drugie Przyjście, a z tą odpowiedzialnością łączy się wiele zgryzoty. I choć kłamstwa, nienawiść i zawzięta opozycja wobec tych Orędzi nie ustają, niech będzie dla ciebie pocieszeniem, że bez tej Misji o wiele więcej dusz nie przyjęłoby Miłosierdzia Mojego Syna.

Módl się za każdą pojedynczą duszę, która miota na ciebie obelgi, ponieważ jeżeli będziesz modlić się za takie dusze, mój Syn je oświeci i wkrótce otworzą one swoje oczy na Prawdę.

Ja, wasza umiłowana Matka, osłaniam ciebie Moim Najświętszym Płaszczem i miażdżę głowę węża za każdym razem, gdy próbuje on wyrządzić ci krzywdę. Tak więc idź teraz w pokoju, Moje dziecko. I Mnie, Matce Zbawienia, zawsze ufaj; albowiem Ja tej szczególnej Misji strzegę. I ufaj Mojemu Synowi, gdyż On wie, co czyni. Pozostaw to wszystko w Jego Najświętszych Rękach.

Wasza umiłowana Matka

Matka Boga

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.