Nikt z was nigdy nie otrzyma prawa do osądzania innych w Moim Imieniu, gdyż nie jest to możliwe

piątek, 5 kwietnia 2013, godz. 12.50

Moja wielce umiłowana córko, ze względu na ślub posłuszeństwa wobec Mnie nigdy nie wolno ci bronić Moich Orędzi. Nie masz także prawa potępiać czy krytykować w Moim Imieniu innych wizjonerów czy też samozwańczych proroków.

Ci, którzy twierdzą, że przemawiają w Moim Imieniu, a potępiają te Orędzia dla świata, niech wiedzą o tym: Ani nie macie Mojego pozwolenia, ani go nie szukaliście, aby publicznie odrzucać kogokolwiek, kto twierdzi, że jest duszą wybraną. Kiedy deklarujecie, że te Orędzia są nieprawdziwe, twierdzicie tym samym, że są one kłamstwami. Kłamstwa mogą pochodzić tylko od szatana. Te Moje Święte Orędzia dla świata ostrzegają was przed straszliwymi kłamstwami, którymi on, szatan, karmi dusze wszystkich Bożych dzieci. O, jak zostaliście zwiedzeni, aby odrzucić Mnie, waszego umiłowanego Jezusa, Który wylewam gorzkie łzy w smutku nad tym, w jaki sposób jestem odrzucany.

Obrażają Mnie Ci, którzy mówią, że każdy człowiek mógłby napisać takie Orędzia z Nieba. Jak człowiek mógłby (sam z siebie) zapisywać Słowa z Moich Warg, skoro Słowa te pochodzą ode Mnie? Czy wy wierzycie, że takie Święte Słowa mogłyby wyjść spod ręki śmiertelnego człowieka? Czy wierzycie, że jakikolwiek, noszący znamię grzechu człowiek mógłby preparować Moje Święte Słowo i nie zostałoby to ukrócone przez Moje Niebieskie Królestwo? Jeżeli w to wierzycie, to znaczy, że dajecie wiarę, że człowiek byłby w stanie samodzielnie wybudować ścieżkę, umożliwiającą nawrócenie. Ale człowiek jest niczym bez Boga. Nie macie tyle respektu, aby budzić autorytet, kiedy głosicie Słowo Boże. Jeżeli deklarujecie jako Słowo Boże to, co wychodzi z waszych własnych ust, nie mając Mojego kierownictwa, jesteście wówczas winni poważnego wykroczenia.

Moje córko, muszę przypomnieć tobie i wszystkim duszom wybranym, że nikt z was nigdy nie otrzyma prawa do osądzania innych w Moim Imieniu, gdyż nie jest to możliwe.

Wzywam teraz wszystkie Moje dusze wybrane. Nie zapominajcie o Mojej, danej wam Obietnicy, że  ponownie powrócę. Dowiedzcie się teraz, że wam wszystkim zadana została misja przygotowania ludzkich serc na Moje Drugie Przyjście. Dowiedzcie się teraz, że jest to już ostatnia Misja, jaką zarządziła Trójca Święta. Nikt z was nie ma Mojego Pozwolenia, by potępiać tę lub jakąkolwiek inną misję. Zrobicie to, a zostaniecie ode Mnie odrzuceni.

O, jakie rany zadają mi dusze wybrane, rany głębsze niż wszyscy inni. Ci znajdujący się blisko Mnie, którzy następnie Mnie zdradzają, są tymi, którzy ranią Mnie najbardziej. Kiedy oni kierują się przeciwko Mnie, wywołują głęboki podział i stają się dla dusz przeszkodą, aby kroczyć ścieżką do wiecznego zbawienia.

Wasz Jezus