Przyjdę ponownie w dniu ostatecznym. Ale do tego czasu nie będę chodził po ziemi

środa, 3 kwietnia 2013, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, Siła Mojego Głosu sprawiła, że dzięki tym przekazom Mój Głos dotarł do tak wielu narodów, i to tylko w przeciągu dwóch lat, że miliony dusz dopomogą teraz ocalić dusze swoich braci i sióstr.

Słowo Boże, rozniecone dzięki temu Wołaniu z Nieba, rozprzestrzeni się przy udziale wszystkich waszych synów i córek oraz braci i sióstr na cały świat. To, że Misja ta ma takie tempo i porwała świat jak sztorm, spowodowane jest Mocą Ducha Świętego.

W tak wielu językach, w tak wielu narodach, tak wiele dusz pochwyciło Moją Dłoń Miłosierdzia i podąża teraz za Mną — prowadzę ich bowiem do Życia Wiecznego.

Mój Ojciec obiecał światu Księgę Prawdy przy końcu czasów. On zawsze spełnia Swoje Obietnice. Ale żaden człowiek nie może znać zawartości Księgi Prawdy, gdyż nie było to przeznaczone do waszej wiedzy. Tylko prorokowi Danielowi została przekazana jej zawartość, ale został on pouczony przez Mojego Ojca, aby nie zdradzał jej tajemnic.

Teraz, Moja córko, tobie, jako ostatniemu prorokowi, przekazywana jest jej zawartość; i to dzięki Słowu Bożemu przyniesie ona wiele owoców. Księga Prawdy przekazywana jest światu, aby ocalić rasę ludzką od pewnej śmierci. Jest ona Darem, ratującym życie duszy. Niesie ona ze sobą nadzwyczajne Łaski. Przynosi wam Prawdę, nie tylko po to, aby przypomnieć wam o Moim Nauczaniu, ale aby przygotować was na ataki na Mój Kościół, co przyniesie zagładę dusz.

Księga Prawdy odsłoni przed wami, Moimi umiłowanymi wyznawcami, Plan Mojego Ojca, aby dopomóc wam poczynić właściwe przygotowania, które są potrzebne, aby wkroczyć w Nowy i Wspaniały Raj na ziemi. Bez Księgi Prawdy wy, Moi uczniowie, bylibyście jak baranki prowadzone na rzeź, musicie bowiem wiedzieć, że waszej wierze w Boga zostanie rzucone wyzwanie i podjętych zostanie wiele wysiłków, aby po Mnie, Jezusie Chrystusie, zatrzeć na ziemskim globie wszelkie ślady.

Gdy ludzie będą pozbawieni Prawdy o Bogu, zwrócą się w innym kierunku, aby znaleźć pocieszenie. Żaden człowiek na ziemi nie jest w stanie przeżyć bez wiary w coś, co jest obietnicą życia. Niestety, wielu ugania się za fałszywymi doktrynami, które odwołują się do ich słabości. Miłość własna jest przyczyną tego, że religie i tak zwane sekty duchowego oświecenia odwołują się do chciwości ludzkiego serca. Samozadowolenie nie prowadzi ani do Boga, ani do Prawdy. A ponadto owe nędzne dusze, które nie wierzą w żadne życie po tym życiu na ziemi, błądzą w rozterce, nie mając nadziei w swoich sercach.

Moc Mojego Ducha Świętego, grzmienie Mojego Głosu, cuda, które objawię, oraz dowód na autentyczność tych Orędzi pozyskają miliony dusz.

Moja Obecność okrywa ziemię i to sprowokowało wiele nienawiści, ponieważ szatan zatruł umysły Moich wyznawców. Moja Obecność trwa w Tabernakulach świata, w Moich Kościołach, w słowach wszystkich wybranych wizjonerów. Ale Moja Obecność w tych Moich ostatnich Orędziach dla ludzkości doprowadzi do globalnego nawrócenia.

Nie wolno wam nigdy zapomnieć o Mojej Obietnicy. Przyjdę ponownie w dniu ostatecznym. Ale do tego czasu nie będę chodził po ziemi. Ostrzegam was teraz, abyście słuchali proroctw. Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Mną, czy każdy człowiek, który wam powie, że Jezus w ludzkim ciele chodzi po ziemi, jest kłamcą.

Mój Czas nadjedzie, kiedy zstąpię z Nieba dokładnie w taki sam sposób, jak do niego wstąpiłem w Moim ostatnim dniu na ziemi.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.