Tak wielu dobrych i świętych kapłanów złączyło się razem, aby rozedrzeć te Orędzia na strzępy

wtorek, 9 kwietnia 2013,  godz. 23.00

Moja wielce umiłowana córko, tak wielu dobrych i świętych kapłanów złączyło się razem, aby rozedrzeć te Orędzia na strzępy, nie posiadają oni jednak kwalifikacji ani wiedzy, aby tego dokonać. Ich ścieżka — to jest służba Bogu. Nie mogą sobie pozwolić, aby się w taki sposób zanieczyścić, ponieważ to stwarza niebezpieczeństwo dla tych dusz, które w tych orędziach rozpoznają Mój Głos.

A choć upubliczniają oni duchowe praktyki New Age, wielu kapłanów wierzy, że ich wiedza na temat duchowości oznacza, że posiadają zdolność, aby rozpoznać prawdziwego proroka Bożego. Tak daleko są oni oddaleni ode Mnie, że nie są w stanie rozeznać Mojego Świętego Słowa. Ale Ja nie udzieliłem im takich łask, ponieważ ich pycha stoi im w drodze.

Ci z was, Moi wyświęceni słudzy, którzy spiskujecie, intrygujecie i wykorzystujecie autorytet swojego świętego urzędu w służbie Boga jako środek do tego, aby odwrócić waszych parafian od Mojego Słowa — dowiedzcie się, że zostaniecie ukarani. Wy Mnie w rzeczywistości nie znacie. Nie jesteście Mi wierni. Jesteście ignorantami w zakresie wiedzy duchowej i nie macie uprawnienia, aby publicznie innych upokarzać, okazywać im lekceważenie czy poniżać kogokolwiek w Moje Imię.

Każdy z was będzie musiał zdać przede Mną z tego sprawę. Ukarzę was — nie za waszą niewiarę, ale za wasz grzech pychy, który nakazuje wam wierzyć, że więcej wiecie na temat spraw duchowych niż Ja, Jezus Chrystus, Wasz Mistrz. O, jak wy Mnie ranicie. O, jak Mnie rozczarowujecie; ponieważ wasza zdrada przyniosła szkodę Mojej Misji — ostatniej tego rodzaju. Za duszę każdego grzesznika, którego ode Mnie odciągacie — poniesiecie odpowiedzialność. A następnie z ciężkim sercem, kiedy Prawda stanie się wam wiadoma, będziecie musieli odpowiedzieć na te pytania:

Dlaczego odrzuciliście Mój Kielich, kiedy, z miłością i ufnością, powierzono wam Prawdę, a w waszym sercu wiedzieliście, że pochodziło to ode Mnie? Dlaczego wtedy próbowaliście zniszczyć te Moje Orędzia? Czy wy macie w ogóle pojęcie, jak poważne są Święte śluby, które złożyliście w Moim Imieniu? Musicie teraz udać się na rekolekcje i przeczytać Moje Krucjaty Modlitwy. Jeżeli tak postąpicie, udzielę wam Mojego błogosławieństwa i mocy rozeznawania. Ale tylko ci o pokornych sercach mogą do Mnie przyjść.

Zawróćcie. Następnie przyjdźcie do Mnie nadzy. Pozostawcie poza sobą wszystkie wasze chore z zazdrości poglądy, wasze tendencyjne opinie i waszą ocenę tych Orędzi, które oparte są na pogłoskach, plotkach i insynuacjach. Kiedy nadejdzie ten dzień, ochrzczę was na nowo i staniecie się na powrót czyści. Wasze dusze staną się jak dusze dzieci i będą niepohamowanie spragnione Mojej Obecności.

Oczekuję waszej odpowiedzi. Jestem Wszechmiłujący. Jestem Wszechmiłosierny. Przyjdźcie do Mnie. Ja Jestem wszystkim, czego potrzebujecie.

Wasz Jezus

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.