Kościół Katolicki jest obecnie w przededniu wkroczenia w najgorsze prześladowanie w swej historii

sobota, 13 kwietnia 2013, godz. 23.50

Moja wielce umiłowana córko, pragnę dodać otuchy wam wszystkim, którzy wierzycie we Mnie i w Moje Orędzia, zawarte w tej Księdze — Księdze Prawdy.

Jeżeli człowiek Mnie naśladuje i ofiarowuje Mi samego siebie, to musi on gorliwie naśladować wszystkie Moje Cechy. Oznacza to, że musi on w Moje Imię kochać wszystkich ludzi i traktować każdego człowieka tak, jak by chciał samemu być traktowanym. Jednakże, jeżeli prawdziwie zawierzycie siebie Mojej Opiece, to będziecie za to cierpieć. Będziecie traktowani z okrucieństwem oraz zostanie podjęty każdy wysiłek, aby okazać wam pogardę.

Mówię o tym do wszystkich Bożych dzieci, a zwłaszcza do chrześcijan, gdyż wasze brzemię jest najcięższe. Wołam do wszystkich na świecie, którzy we Mnie wierzą, niezależnie od tego, czy dają wiarę temu, że to Ja do nich przez te orędzia przemawiam, czy też nie.

Chrześcijanie zawsze będą celem ataków dla tych, którzy chcą zmienić Boże Prawa, by je tak przykroić, aby nie stały im one na drodze do ich grzesznej pogoni za przyjemnościami i egoistycznymi żądzami. Kościół Katolicki jest obecnie w przededniu wkroczenia w najgorsze prześladowanie w swej historii i zostanie wywrócony do góry nogami i przenicowany. Ten atak był planowany poprzez dziesięciolecia i starannie zaaranżowany. O, jak święci w Niebie płaczą z powodu tych katastrofalnych wydarzeń, które teraz będą przebiegać w tempie, które zaszokuje nawet tych, którzy nie wierzą w te Orędzia.

Rezultatem tego będzie zamieszanie, ponieważ wielu z wyświęconych sług pozostanie bezsilnych, kiedy wszystko, co było im drogie, zostanie zakwestionowane, a następnie obalone. Będą oni prowokowani i zastraszani w Moje Imię przez tych, którzy będą pochodzili z ich własnych szeregów.

Nalegam na tych z was, którzy są wierni Mojemu Kościołowi na ziemi, aby zachowali czujność i podtrzymywali w mocy Moje Nauki, jeżeli pragną pozostać Mi wierni. Nigdy nie wolno wam przyjąć niczego innego poza Prawdą, której zostaliście nauczeni. Wkrótce poczujecie się bardzo samotni, a Moi biedni, wyświęceni słudzy będę zrozpaczeni, gdyż ich wierność wobec Mnie i wobec Kościoła, ustanowiona przez Piotra, zostanie im usunięta spod stóp.

Wy wszyscy, którzy jesteście tradycyjnie wiernymi Chrześcijanami, musicie niezłomnie trwać i nie wolno wam zaakceptować żadnej próby, zachęcającej was do porzucenia waszej wiary. Zostaniecie zepchnięci na margines i zmuszeni, by zgodzić się na edukację waszych dzieci, opartą na fałszywej doktrynie, niepochodzącej od Boga.

Wydarzenia te zaczną się teraz realizować, a Ja ostrzegam was o tym, aby wami pokierować. Ten, kto Mnie z powodu tej Misji oskarża o zachęcanie dusz do opuszczenia Mojego Kościoła na ziemi, ten nie rozumie Moich Wskazówek. Ja po prostu proszę was o pozostanie wiernym Moim Naukom, kiedy już odkryjecie, że jesteście zmuszani do przyjęcia nowej wersji Kościoła. W Moich Oczach ta nowa wersja nigdy nie będzie możliwa do przyjęcia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.