Matka Boża: Aby stać się godnymi Jego Królestwa, muszą oni zostać ogołoceni ze światowych wpływów

poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 16.00

Moje dziecko, po to, aby Boże dzieci zostały uratowane, muszą one podążać ścieżką Mojego Syna. Muszą zaakceptować, że aby stać się godnymi Jego Królestwa, muszą oni zostać ogołoceni ze światowych wpływów, które oddzielają ich od Boga.

Ci, którzy zwracają się do Mojego Syna, przybliżywszy się do Prawdy, dostrzegą  liczne zmiany, które nastąpią w ich życiu. Ci, którzy Go nie znają, a którzy po raz pierwszy otworzą dla Niego swoje serca, będą ronić łzy. Łzy te będą efektem miłości, którą On zaszczepi w ich sercach — tak że poczują się wstrząśnięci. Te łzy — to łzy nawrócenia. Ich serca i dusze napełnią się miłością, jakiej nigdy przedtem nie zaznali. Jest to Miłość Boga i jest ona Darem z Nieba.

Wkrótce potem, napełnieni Bożym Światłem, przyciągną oni ku sobie ciemność diabła, który poszukuje dusz wypełnionych tym Światłem. I to wtedy będą cierpieć z rąk innych, których diabeł użyje, by zaatakować ich wiarę i ich wierność wobec Boga.

Ci darzący Mojego Syna prostą miłością, miłością pozbawioną wszelkiej ludzkiej arogancji i pychy, i nieulegający naciskom tych, którzy Mojego Syna potępiają — będą cierpieć tak samo jak On. Będą oni odczuwać ból, kiedy staną się świadkami grzechu, gdyż będą odczuwać taki sam ból jak Mój Syn. Będą upadać i się potykać, tak samo jak Mój Syn w Drodze na Kalwarię. Gdyż tak długo, jak długo będą żyć, będą odczuwać cierpienie Mojego Syna. Ono pozostanie z nimi dopóty, dopóki nie zakończy się ostateczne oczyszczenie świata.

Nigdy nie miejcie wrażenia, że ta wierność wobec Mojego Syna jest na zawsze zabarwiona tylko bólem, ponieważ ona przynosi radość, pokój i nadzieję, które niosą życie wieczne. Nigdy nie możecie dopuścić do tego, aby wasza miłość do Mojego Syna odłączyła was od wszystkich Bożych dzieci. Zamiast tego musicie wyjść na przeciw każdemu, a szczególnie tym, którzy nigdy nie otworzyli swoich serc na Mojego Syna. Oni potrzebują Waszej pomocy. Dzięki Darowi nawrócenia zostały wam udzielone potrzebne Łaski, aby sprowadzić te dusze do Mojego Syna. Musicie to uczynić poprzez akceptację bólu, który, jako żołnierze Chrystusa, musicie znosić, oraz poprzez wasze modlitwy i poświęcenie na rzecz innych.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.