Wieża Babel ponownie zostanie wzniesiona i zaprezentowana jako świątynia Boga

niedziela, 21 kwietnia 2013, godz. 14.45

Moja wielce umiłowana córko, któż potrafi zaprzeczyć Mojej śmierci na Krzyżu? Któż potrafi zaprzeczyć, że oddałem Moje Życie, aby Prawda mogła wszędzie ocalić grzeszników? I któż pośród was, gdy nadejdzie ten czas, zaprzeczy Prawdzie Mojego Kościoła na ziemi, podczas kiedy będzie on rozbierany kamień po kamieniu?

Została wam przekazana Prawda. Znacie Moje Nauczanie. Rozpoznacie więc Mój Kościół po Moim Nauczaniu. Mój Kościół na Ziemi jest Prawdą. Mój Kościół na ziemi jest Moim Ciałem. Zatem jeżeli ktoś ubiczuje Moje Ciało, potem na nowo sfabrykuje Moje Nauczanie, a następnie objawi wam kłamstwa, to czy wy się Mnie wtedy wyprzecie?

Ja, Jezus Chrystus, nie mówię wam tego, aby was podzielić. Mówię wam o tych sprawach, abyście czcili Moje Nauczanie, podtrzymywali Sakramenty Święte i niezłomnie trwali w Prawdzie. Żaden człowiek na ziemi nie może zmieniać Nauczania Mojego Kościoła. Żaden człowiek. Ani jednemu z was nie zostało udzielone upoważnienie, aby ogłaszać nowe doktryny i przedstawiać je jako Moje. A jednak wielu pomiędzy wami wyprze się Mnie, odrzucając Prawdę, przekazaną wam 2000 lat temu. Tak bardzo brakuje wam wiedzy na temat świętych spraw, że wasza ignorancja nie pozwoli wam dostrzec, że nowe prawa, kiedy zostaną wprowadzone do Mojego Kościoła na ziemi, staną się bluźnierstwem przeciwko Mnie.

Tak samo jak już było to kiedyś, Wieża Babel ponownie zostanie wzniesiona i zaprezentowana jako świątynia Boga. Będzie ona zlokalizowana w Rzymie i będzie ją wyróżniał nowy symbol nowej, jednej, światowej religii. Symbol ten będzie uwidoczniony na dachu, przy wejściu oraz w centralnym miejscu na głównym ołtarzu. Moje drogocenne Tabernakulum ze złota, którego Godność zostanie splamiona, będzie umiejscowione w sposób widoczny dla wszystkich, w centralnym miejscu ołtarza. Ta zniewaga będzie oznaczać, że przed bestią zostaną otwarte drzwi, by wtargnąć do Mojego Tabernakulum. Wtedy to zaniknie Moja Obecność

Miliony  ludzi — z których wielu nie będzie sobie zdawało sprawy ze znaczenia tej obrzydliwości — uczynią wszystko, o co zostaną poproszeni, i będą się modlić przed bestią. Nowe szaty, wyszywane złotymi emblematami, ale  mające wygląd skromnych sutann, będą noszone przez tych, którzy będą służyć w tej tak zwanej świątyni. Ten złoty emblemat, który będzie w bezczelny sposób afiszowany, będzie symbolem nowej światowej religii.

Krzyże znikną. Nigdzie nie będzie można zobaczyć Mojego Krucyfiksu. Następnie ludzie zostaną prawnie zmuszeni, aby z niektórych publicznych miejsc, tam, gdzie krzyże będą jeszcze widoczne, zostały one usunięte.

Repliki nowej wieży, która będzie wyrazem czci dla szatana, znajdą się w wielu krajach — a wówczas druga część oszustwa zostanie ujawniona: Istnienie Piekła zostanie przez kościół publicznie ogłoszone jako nonsens. Ludzie zostaną uśpieni w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa, kiedy to rażące kłamstwo zostanie przyjęte przez wszystkie kościoły. Będzie się argumentować, że Bóg nigdy by nie zezwolił na istnienie takiego miejsca. Że On kocha wszystkich oraz że istnienie Piekła zostało rozpowszechnione przez religijnych fanatyków na przestrzeni wieków. I tak to ludzie zaczną patrzeć przez palce nawet na istnienie grzechu śmiertelnego. Grzech będzie tak dalece akceptowany, że ludzie już dłużej nie będą się modlić czy prosić o Moje Miłosierdzie, gdyż to nie Bóg będzie tym, kogo oni będą honorować. To jej, bestii oddadzą oni we władanie swoje dusze, a każdy krok, który będą robili w swojej podróży, będzie starannie wyreżyserowany przez wrogów Boga.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.