Matka Boża: Tym razem nie przyjdzie On jako człowiek w ciele

środa, 24 kwietnia 2013, godz. 14.15

Moja umiłowana córko, z powodu Swojej wielkiej Miłości dla ludzkości Mój Syn przygotowuje was teraz na Swoje Powtórne Przyjście. To dlatego, że On was kocha, mówi do was obecnie poprzez Swoich proroków — aby zyskać pewność, że nikt nie wymknie się Jego Miłosierdziu. Tak samo jak Bóg wysłał Jana Chrzciciela, aby przygotował świat na przyjście Mojego Syna —jednorodzonego Syna Bożego i Mesjasza — tak i teraz Mój Syn odsłania przed wami ostateczny plan. Ten finałowy plan zbawienia będzie podobny do Jego pierwszego przyjścia, ale z jedną różnicą: Tym razem nie przyjdzie On jako człowiek w ciele.

Teraz, gdy Prawda ponownie jest przed wami odsłaniana, Mój Syn, dzięki Jego Świętemu Słowu, przypomina wam o tym wszystkim, co pochodzi od Boga, przygotowując te ostatnie (historyczne) etapy. Kiedy Mój Syn chodził po ziemi, dzieciom Bożym została przekazana Prawda. Obecnie jest wam przekazywana cała Prawda, odsłaniająca także działalność wrogów Boga, co dzieje się dla waszego dobra, abyście nie zostali oszukani. Musicie być od serca wspaniałomyślni, kiedy Mój Syn przynosi wam te Dary, które mają posilić wasze dusze.

Kiedy przez lata objawiałam się wybranym Bożym wizjonerom, działo się to dlatego, aby przygotować dusze na obecne czasy. Teraz, kiedy jesteście przygotowywani na prześladowanie, które zostanie wymierzone w chrześcijan, będzie wam nadzwyczaj ciężko, ponieważ będzie to pogwałcenie ducha, co spowoduje największą szkodę. Znając Prawdę Słowa Bożego i wiedząc, jak rozpoznać działalność oszusta, staniecie się silniejsi. Jest o wiele ważniejsze, aby pozostać wiernym Słowu Bożemu, niż akceptować kłamstwa, które zostaną przedstawione wam przez tych, którzy nie pochodzą od Boga.

Mój Syn wyniesie was do wielkiej chwały, kiedy będziecie posłuszni Jego Świętemu Słowu i podtrzymacie Jego Nauczanie. Proszę was, abyście okazali Mojemu Synowi szacunek, jaki Mu się należy. Ci, którzy Go odrzucili, kiedy chodził po ziemi — na końcu, kiedy skonał On na Krzyżu, przyjęli Prawdę o tym, Kim On był. Ci, którzy dzisiaj odrzucają Jego Słowo, ostatecznie uświadomią sobie Prawdę w dniu, w którym On nadejdzie, aby Sądzić. Dla wielu będzie wtedy za późno.

Módlcie się, aby wszystkie dusze pozostały wierne wobec dziedzictwa Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, gdyż tylko ci, którzy Go przyjmą, mogą zostać zabrani do Jego Królestwa.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.