Te nikczemne postępki muszą dojść do skutku, gdyż Ziemia ulega oczyszczeniu

środa, 24 kwietnia 2013, godz.14.40

Moja wielce umiłowana córko, jako że za pomocą Daru Ducha Świętego nadal oczyszczam świat, nienawiść do Mnie, Jezusa Chrystusa, w ślad za tym przybiera na sile.

Podczas gdy intensyfikuje się Moja Obecność w ludzkich sercach, widoczna się staje pełnia nienawiści, ujawniającej się w działaniach tych, którzy zaprzeczają Mojemu Najświętszemu Słowu.

Ci, którzy nie zaprzestają wprowadzać praw, które są bluźnierstwem przeciwko Bogu, wzmogą wszelkie wysiłki, mające na celu zbezczeszczenie Słowa Bożego. Te nikczemne postępki muszą dojść do skutku, gdyż Ziemia ulega oczyszczeniu. W miarę jak to oczyszczenie się nasila, będzie wam także ukazywane zło grzechu. Zauważycie, że każde możliwe działanie,  ukierunkowane przeciwko Bogu, będzie promowane przez Moich wrogów. Wielu będzie zapewniać o swojej niewinności, ale mimo tego te działania nie zostaną zaakceptowane przez tych, którzy, będąc związanymi ze Mną, znają Prawdę. Dar rozeznania, którym obdarzam wiele dusz, oznacza, że te złe czyny, będące dziełem tych sprawujących władzę i mających pod swoją kontrolą narody, zostaną postrzeżone jako to, czym są — jako dzieło szatana.

Związane z szatanem złe duchy nasiliły swoją prezencję w duszach tych, którzy nie wierzą w Boga. Jako że już ich nie satysfakcjonuje, że dusze te odwróciły się od Boga, ludzie ci są przez te nikczemne duchy prowokowane do lansowania najohydniejszych grzechów. Z czasem dusze te stają się tak zdegenerowane i tak pełne nienawiści do Boga, że popadają w ciemność, która nigdy nie będzie w stanie dopuścić Światła Bożego.

Pamiętajcie, że Moje Miłosierdzie jest wielkie. Wyłącznie dzięki Mojemu Miłosierdziu ludzie ci mogą zostać ocaleni. Nie istnieje dla nich bowiem żadna inna nadzieja, gdyż wiele z tych dręczonych dusz nie jest w stanie przy udziale swojej własnej wolnej woli — tak bowiem są one porażone — poprosić o Moją Dłoń Miłosierdzia. Ci z was, którzy Mnie znają i którzy Mnie kochają, muszą dopomóc tym biednym ludziom, błagając o zbawienie ich dusz. Musicie poprosić, aby oni zwrócili się teraz do Mnie, tak abym mógł zainterweniować i powstrzymać prześladowania, które zamierzają zgotować światu. Musicie Mnie błagać, aby — poprzez wasze osobiste ofiary — zostali oni powstrzymani od ludobójstwa, które planują. Najgorszą formą ludobójstwa, która ujrzy światło dzienne, będą niesprawiedliwe wojny oraz morderstwa niewiniątek w łonach ich matek.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.