Matka Boża: Misja, która została ci powierzona, jest finałowym ogniwem w ostatecznym Przymierzu

wtorek, 7 maja 2013, godz. 17.00

Moje drogie dziecko, odsłoniłam przed tobą w czasie tego bardzo szczególnego, dzisiejszego objawienia tajemnicę Mojego Serca oraz to, jak jest Ono splecione z Przenajświętszym Sercem Mojego umiłowanego Syna. Moje Serce, jako Współodkupicielki, bije w łączności z tym Jego. Będę działała, aby przyprowadzić jak najwięcej Bożych dzieci do Nowej Ery Pokoju.

Jako Matce Boga przyznana Mi została władza nad bestią — i wszystkim, którzy wzywają Mojej pomocy, będą przed bestią intensywnie chronieni. Z powodu tej szczególnej mocy, jaka została Mi dana przez Mojego Syna, zostaną podjęte wszelkie starania, aby sponiewierać Moje Imię w czasie, kiedy bestia będzie rządzić. Aby uszanować Moje życzenia co do zjednoczenia wszystkich Bożych dzieci, będą organizowane publiczne wydarzenia. Niestety, nie wszystkie z nich okażą szacunek dla Prawdy.

Prawdę objawiłam w La Salette we Francji i w Fatimie w Portugalii, jednak wielu nie rozumie tego, co tłumaczyłam. Wkrótce przepowiedziane tam proroctwa staną się rzeczywistością, a wówczas nienawiść, jaką diabeł żywi wobec Mnie, zostanie zamanifestowana w specjalnych ceremoniach, które będą obrazą dla Boga.

Mój Syn stworzył bardzo szczególny plan, który został opracowany w każdym pojedynczym detalu, aby mieć pewność, że świat pozna Prawdę na temat wrogów Boga. On to robi dlatego, że tylko Prawda może ocalić rasę ludzką. Gdyby bowiem Boże dzieci podążyły za kłamstwami i zaangażowały się w spisek, zaplanowany przez antychrysta, wówczas odeszłyby od Mojego Syna oraz od planu zbawienia siebie samych.

Misja, która została ci powierzona, jest finałowym ogniwem w ostatecznym Przymierzu, które Mój Syn musi wypełnić w duchu posłuszeństwa dla Mojego Ojca, Boga Najwyższego. Misja ta będzie środkiem, który umożliwi wybawienie dusz z uścisku szatana i jego diabelskiej armii na ziemi. Stanie się to przyczyną okrutnej i zagorzałej nienawiści, jaka poprzez słowa, czyny i postępowanie innych będzie ci okazywana. Złość, jaka zostanie na ciebie wylana, nie będzie z niczym porównywalna, i musi się to stać dla ciebie jasne, abyś wiedziała, czego należy się spodziewać. Dzieło Mojego Syna w tych czasach będzie zajadle zwalczane, a On oraz Jego Kościół na Ziemi będzie musiał przetrzymać ostateczne Ukrzyżowanie, zanim nie nastąpi zmartwychwstanie, które zostało obiecane tym wszystkim, którzy wierzą w Mojego Syna.

Nienawiść jest faktem i diabeł zwróci przeciwko tobie nawet, Moje dziecko, umysły tych wybranych dusz i wizjonerów. Nigdy się nie zasmucaj z powodu siebie samej lub z powodu tych dusz, ponieważ cierpienie Mojego Syna jest dziesięć razy gorsze. To Mój Syn, Zbawiciel i Odkupiciel ludzkości, Który umarł za ludzkie grzechy, jest Tym, kogo się ciągle zaciekle nienawidzi, a wywołuje to wściekłość i jest to aranżowane przez szatana. To Mój Syn jest przedmiotem tych ataków i, kiedy rzucają oni na ciebie obelgi, Moje dziecko, wtedy biczują Go od nowa.

Musicie powstać, wy wszyscy, i postępować tak, jak Mój Syn wam mówi, bo zostaliście wybrani, aby uformować Resztę Jego Armii. Kiedy cierpicie w Jego Imieniu, dzieje się to na Chwałę Bożą i dla zbawienia ludzkości. Kiedy Nowe Niebo i Nowa Ziemia staną się jednością, takie cierpienie zaniknie i wszyscy będą wypiewać Chwałę Bożą.

Wasza umiłowana Matka

Matka Boża

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.