Zaraza ta będzie bardziej rozpowszechniona niż AIDS

wtorek, 7 maja 2013, godz. 22.35

Moja wielce umiłowana córko, w ciągu ostatnich dwóch dni tak bardzo uległaś rozproszeniu i dopuściłaś do tego, żeby wyjść z pola widzenia Mojego Spojrzenia. Czyż nie wiesz, co spowodowało to odwrócenie uwagi? Przez to, że zaniechałaś tylko jednego dnia Adoracji Eucharystycznej, zostałaś przyłapana i wydrwiona w Moim Imieniu, pozbawiwszy siebie samą ochrony, jaką ci zaleciłem. Moim zaleceniem jest, abyś nadal codziennie przychodziła przed Moje oblicze i odmawiała Najświętszy Różaniec, tak aby Moja Matka mogła okryć cię ochronnym płaszczem, którego ty przy tym Dziele potrzebujesz.

Tak wielu, którzy są Blisko Mnie, nabiera przeświadczenia, każącego im wierzyć, że nie powstrzyma ich żadne cierpienie, jeżeli realizują Moją Misję, ale możliwe jest to tylko wtedy, kiedy Mnie wzywacie, abym was prowadził.

Moja córko, wkrótce stanie się widoczny wybuch zarazy, gdyż Mój Ojciec zrzuci na ziemię karę, na te narody, które Go obrażają i które dopuszczają, aby biednych, niewinnych ludzi prześladowało zło i niesprawiedliwość. Zaraza ta będzie widoczna na twarzy, a rany (owrzodzenie) nie zostaną uleczone tak długo, jak długo nie zakończy się okres Wielkiej Kary. Zaraza ta będzie bardziej rozpowszechniona niż AIDS i będzie jednym z pierwszych znaków nadchodzącej Kary. Potem z kolei trzecia część ziemi zostanie dotknięta głodem, a będzie to miało miejsce w czasie rządów antychrysta.

W takim stopniu, w jakim władza antychrysta będzie się rozprzestrzeniać jak pajęczyna, narastać będzie też seria kar, które Mój Ojciec będzie wylewał z czterech narożników świata. Interwencja Boża przyczyni się do tego, aby dusze nie zostały porwane przez bestię, wskutek mocy antychrysta. Jego naśladowcy będą dotknięci tą bolesną karą, a jej oznaka, w postaci zarazy, będzie widoczna na ich twarzach. Nie unikną oni tej surowej kary, podobnie jak nie unikną jej ci, którzy dopuszczają się nikczemnego oszustwa w Moim Kościele na ziemi.

To Ostrzeżenie jest dawane, aby ci, którzy wątpią w Moją Rękę Sprawiedliwości, wreszcie zrozumieli, że ludzie będą cierpieli, tak jak cierpieli za dni Noego, jeżeli odwrócą się do Boga plecami.

Ostateczna zniewaga, wymierzona przeciwko Mojemu Ojcu poprzez grzech wojny i aborcji, ściągnie na ludzkość Jego największą karę. Życie nienarodzonego dziecka, odebrane tak okrutnie i bez wyrzutów sumienia, będzie karane śmiercią ciała i śmiercią duszy.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.