Skoro została przekazana wam Prawda, ważne jest, abyście nadal rozprzestrzeniali Słowo Boże

poniedziałek, 6 maja 2013, godz. 18.42 (zaległe)

Moja wielce umiłowana córko, ci, którym nie można przypisać winy za to, że Mnie obrażają, ponieważ nie posiadają znajomości Mojego Słowa, otrzymają już wkrótce kierownictwo, którego potrzebują.

Zaś wy wszyscy, którzy znacie Prawdę Mojego Słowa, przekazanego człowiekowi 2000 lat temu, musicie się dowiedzieć, że podczas gdy wy pomiędzy sobą urządzacie pyskówki, miliony dusz idą na zatracenie. Tak wielu dopuszcza się tych postępków, stając się winnymi grzechu ciężkiego, ponieważ nawiedza ich diabeł. Gdyby tylko znali Prawdę o Mojej obietnicy życia wiecznego, wielu by tak w ogóle nie postępowało.

Skoro została przekazana wam Prawda, ważne jest, abyście nadal rozprzestrzeniali Słowo Boże. Musicie to czynić poprzez okazywanie miłości i szacunku dla życia innych. Oznacza to przestrzeganie Przykazania Mojego Ojca: „Nie zabijaj”. Ponadto jest waszym obowiązkiem, aby zapewnić, żeby życie człowieka było traktowane z szacunkiem dla Bożej Chwały.

Musicie przypominać innym o tym Darze życia wiecznego — a to mianowicie wtedy, kiedy wiecie, że ci, którzy zapierają się Boga, potrzebują waszej pomocy. Wasza pomoc, poprzez modlitwę i poradę, może ocalić te dusze. Ja potrzebuję tak wiele z waszego czasu, Moi umiłowani wyznawcy. Musicie okazać się wielkoduszni, jeśli chodzi o czas poświęcony na zbawianie dusz. Proszę, kontynuujcie odmawianie Moich Krucjat Modlitwy, gdyż Ja obiecuję nawrócenie milionów zagubionych dusz, jeżeli wy je odmawiacie.

Nie dopuśćcie, aby rozpraszały was ataki diabła, który nadal będzie okrywał te Orędzia cieniem. Postrzegajcie te ataki jako to, czym one są: usiłowaniem szatana i wszystkich nikczemnych duchów, które błądzą po ziemi, aby uniemożliwić Bożym dzieciom doczekanie się chwalebnego dziedzictwa, które na nie oczekuje.

Proszę was także, abyście byli szczodrzy sercem i modlili się za tych, którzy zwrócili się przeciwko Mnie podczas trwania tej Mojej ostatniej Misji na ziemi, zanim nastąpi ów Wielki Dzień.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.