Tylko Miłość pochodzi ode Mnie. Nienawiść — nie

czwartek, 16 maja 2013, 15.30

Moja wielce umiłowana córko, to dzięki Mocy Miłości ludzkość może zostać ocalona. Miłość, o której mówię, to Miłość Boga, która płynie ku ludzkim sercom. Miłość Boga jest obecna w sercach wszystkich Jego dzieci, łącznie z tymi, które się Boga wypierają. To miłość, jaką żywicie jeden do drugiego, podtrzyma was w czasie tych prób, które są przed wami. Okazujcie miłość i miłosierdzie waszemu bliźniemu, bądźcie serdeczni wobec biednych, słabych i bezsilnych, a Ja uczynię was Moimi na wieczność.

Ci wśród was, którzy ze srogością traktujecie innych, którzy zadajecie ból tym, nad którymi macie władzę, którzy po cichu, złośliwie innych obmawiacie — będziecie jak puste naczynia niemające Mi nic do zaoferowania. Zawsze musicie stosować się do Mojego Nauczania. Tylko Miłość pochodzi ode Mnie. Nienawiść — nie. Ci, którzy twierdzą, że Mnie czczą, a mówią źle o innych, chociaż twierdzą, że podtrzymują Moje Słowo i strzegą Mojego Imienia — tacy wcale Mnie nie czczą. Oni Mi ubliżają, a ich wstyd stanie się jawny tego Wielkiego Dnia. Nigdy, ani przez jeden moment, nie myślcie sobie, że potraficie żyć bez miłości do innych w waszych sercach; bo kiedy nie macie miłości dla innych, wówczas odrzucacie Dar, który został wspaniałomyślnie udostępniony wszystkim Bożym dzieciom. Jeżeli bowiem prawdziwie Mnie kochacie, będziecie traktować innych z miłością i szacunkiem. Kiedy jesteście okrutni wobec innych, kiedy ich obmawiacie lub niesprawiedliwie ich krytykujecie, to odrzucacie Miłość, jaką Ja wam ofiarowałem. Jej miejsce zajmuje nienawiść. Nienawiść do drugiego człowieka pochodzi od szatana. Gdy dopuszczacie do tego, aby nienawiść znieczuliła waszą duszę, oddalacie się ode Mnie, a waszą duszę wstrząsa do głębi niepokój.

Jeżeli kochacie kogoś innego w Moim Imieniu, to okazujecie to w waszych słowach, uczynkach i aktach miłosierdzia. Miłość Boga, jeżeli Jego dzieci przeżywają ją zgodnie z Jego życzeniem, może ocalić ludzkość. Miłość pokonuje zło. Moc szatana natychmiast ulega  zniszczeniu, jeżeli okazujecie miłość tym, którzy was źle traktują. Musicie z uporem pracować nad tym, aby pozwolić miłości, by was otoczyła, tak abyście tę wspaniałą łaskę mogli rozsiewać na innych.

Miłość rodzi w innych miłość. Miłość niesie życie. Miłość niesie przebaczenie. Miłość niszczy zło. Bez miłości będzie rozkwitać zło.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.