Natychmiast zostanie im przebaczone, jeżeli tylko zdobędą się na odwagę i zawołają Mnie, by im pomóc wydobyć się ze swojej niedoli

piątek, 17 maja 2013, godz. 23.50

Moja wielce umiłowana córko, musisz wiedzieć, że wszyscy grzesznicy, a szczególnie ci, którzy dopuścili się straszliwych rzeczy, muszą przyjść do Mnie. Proszę o ich uwagę i pragnę przyprowadzić ich do Mojego Serca, gdyż Ja ich kocham. Natychmiast zostanie im przebaczone, jeżeli tylko zdobędą się na odwagę i Mnie zawołają, by im pomóc wydobyć się ze swojej niedoli. Nigdy nie wolno im się Mnie lękać, gdyż Ja Jestem Zawsze-Miłosierny. Są oni Mi bliżsi niż ci, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują na ziemi, ale którzy są obłudnikami, tak samo jak byli nimi faryzeusze.

Podaj Mi swoją dłoń. Bez względu na to, czego się dopuściłeś, Ja przyjdę ci z pomocą. Moja Modlitwa, ofiarowana tobie teraz, sprowadzi cię do Mojego Serca, gdzie i Ja w tobie zamieszkam, a ty zostaniesz uratowany. 

Krucjata Modlitwy (107)  Wybaw mnie od ogni piekła

Jestem potwornym grzesznikiem, Jezu.

Przez moje uczynki zadałem innym straszliwe cierpienie.

Dlatego jestem odrzucony precz.

Nie jestem już na ziemi nigdzie tolerowany.

Uratuj mnie z tego pustkowia i ustrzeż mnie od uścisku zła.

Pozwól mi odczuć żal.

Przyjmij moją skruchę.

Napełnij mnie Twoją Mocą i dopomóż mi podnieść się z głębin rozpaczy.

Oddaję Tobie, Drogi Jezu, moją wolną wolę, abyś uczynił ze mną, co chcesz, tak abym został wybawiony od ogni piekła. Amen.

Idź, moje dziecko, w pokoju, gdyż Ja nigdy nie opuszczę tych, którzy błagają Mnie o Miłosierdzie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.