Kiedy nadejdzie dla bestii czas, by objawić antychrysta, widoczne będą wielkie znaki

wtorek, 21 maja 2013, godz. 16.30

Moja wielce umiłowana córko, kiedy nadejdzie dla bestii czas, by objawić antychrysta, widoczne będą wielkie znaki. Grzmot, taki, jakiego nigdy jeszcze nie słyszano, przeżyje wiele stron świata, ale w szczególności to miejsce, gdzie antychryst się narodził.

Do tego czasu Mój Duch Święty, wylany na Moich wyznawców, we wszystkich Moich chrześcijańskich kościołach, zapewni to, że będą oni przygotowani. Oni, wspólnie z uczniami z tej Misji, uformują Resztę Kościoła. Ich moc będzie wielka, a żadna krzywda nie spotka tych z Pieczęcią Boga Żywego. Swoją moc będą zawdzięczać modlitwom przekazanym im przez Moją Matkę oraz pochodzącą z Krucjat Modlitwy.

Antychryst rozpocznie łagodnie swoje panowanie. Nikt nie będzie podejrzewał, z jakim on nosi się zamiarem, ponieważ pewien rodzaj pokoju zapanuje na ziemi. Ten właśnie czas będzie bardzo ważny dla was, Moja Reszto Armii, by zgromadzić się w Grupach Modlitewnych. Ja zaś obiecuję uroczyście, że te modlitwy osłabią wiele z tych straszliwych czynów, jakie on, antychryst, wymierzy w narody, rozciągające się aż do czterech narożników ziemi.

Udzielę ułaskawienia tym wszystkim narodom, w których zostaną założone Grupy Modlitewne. To dzięki waszej pobożności wobec Mnie, waszego  umiłowanego Jezusa, ocalę dusze i wyleję więcej Darów na ludzkość po to, aby uchronić Boże dzieci przed cierpieniem, które knuje bestia.

Ufajcie Mi. Pozostańcie w pokoju, wiedząc, że jesteście prowadzeni i chronieni.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.