Bóg Ojciec: Uderzę w każdy naród według miary ilości niewinnych, których zamordowali

środa, 29 maja 2013, godz. 22.50

Moja umiłowana córko, Ja Jestem Początkiem i Końcem. Jestem Stworzycielem wszystkiego, co istnieje i co zaistnieje. Jestem Panem życia i śmierci. Nikt nie posiada władzy, by ingerować w życie czy w śmierć, jako że wyłącznie Ja, wasz Ojciec Wszechmogący, mogę ingerować w nie ingerować.

Gdy człowiek zaczyna wierzyć, że jest bardzo dobry — o ile nawet nie bardziej potężny niż Ja — to próbuje on (w swojej pysze) zrównać się ze Mną. Wtedy człowiek chce przejąć kontrolę nad Moim Stworzeniem — bo jest do tego grzechu kuszony przez szatana. Zatem  to grzech pychy skaża duszę aż do takiego stopnia, że człowiek sprzeciwia się Mnie, niszcząc życie na ziemi.

Dlaczego człowiek miałby chcieć tak postępować? Przecież jeżeli człowiek odbiera dziecku życie w łonie matki, usiłuje on zapanować nad tym, co jest Moim hojnym podarunkiem. Dzieje się tak, bo człowiek chce kontrolować przyrost populacji i dlatego uśmierca on tych, którzy według niego nie mają prawa pozostać przy życiu.

Istnieje plan pewnej grupy, Moja córko, aby zdusić przyrost światowej populacji. A realizuje się on za pomocą potwornego zła, jakim jest prawnie uchwalona aborcja. Ciągłe zwiększanie się liczby aborcji i jej szybkie rozprzestrzenianie się na całym świecie to nie jest żaden przypadek. Jest ona popularyzowana w każdym narodzie. Narody, które sprzeciwią się aborcji, zostaną zepchnięte na margines przez bestię z dziesięcioma rogami i zostaną zmuszone do realizacji tej ohydy.

Moją Dłonią ukarzę surowo te narody, które wprowadzają aborcję. Zobaczycie, że to nastąpi i że będzie to wymierzona przez Mnie kara za wprowadzenie tego prawa. Będziecie wiedzieć, że to Moja Dłoń spadła z powodu takiej niegodziwości. Wy, którzy uważacie, że macie prawo odbierać życie, dowiedzcie się, że takie prawo nie istnieje. Jeżeli odbieracie życie, sami nie będziecie mieć życia. Żadne wieczne życie nie będzie się wam należało, jeżeli weźmiecie udział w tworzeniu jakiejkolwiek ustawy, która spowoduje wprowadzenie tego nikczemnego prawa w życie. Taka sama kara zostanie wymierzona tym, którzy odważą się usprawiedliwiać eutanazję.

Moje Miłosierdzie jest niewyczerpane i przebaczę tym, którzy nie rozumieją różnicy pomiędzy dobrem a złem. Ale jeżeli umyślnie weźmiecie udział w globalnym planie niszczenia życia, stając się częścią grup satanistycznych, to jesteście potępieni. Wasza przyszłość została przypieczętowana przyrzeczeniem, które złożyliście bestii, a już wkrótce też przez waszą wierność wobec antychrysta.

Przez niszczenie niewinnego życia oraz wymuszanie, by prawa te wprowadzono w życie, otwarcie przeciwstawiacie się jednemu z Moich najważniejszych Przykazań — nie zabijaj. Skoro jednak planujecie takie ludobójstwo na światową skalę, to wykonujecie dzieło diabła — a za to Ja was zniszczę.

Najpierw was ostrzegam, ale potem, jeżeli te niegodziwe prawa nie zostaną ukrócone, nie pozostawicie Mi żadnego wyboru. Ziemia zatrzęsie się z taką mocą, że was pochłonie. Uderzę w każdy naród według miary ilości niewinnych, których zamordowali. Jeżeli nie zainterweniujecie, to bardzo szybko wasze narody zostaną pożarte przez bestię i żaden się nie ostoi. Musicie wiedzieć, że grzech zanieczyścił ziemię do takiego stopnia, że jej światełko zaledwie migocze. Światło to jest Światłem Boga i jest obecne w Moim Synu i w Jego Mistycznym Ciele. Wasze grzechy nadal Go biczują, i to będzie się nasilać, aż do tego etapu, kiedy Jego Kościół zostanie ukrzyżowany. Gdy to nastąpi, zapadnie ciemność, a wówczas przyjdzie koniec.

Mój Gniew osiągnął granice swojej wytrzymałości. Wasze modlitwy dopomogą złagodzić pewne kary, które Ja zrzucę na ten niewdzięczny świat oraz na tych niegodziwych grzeszników; kary te bowiem muszą nastąpić po to, abym mógł wstrzymać owe plany, których celem jest, aby was zniszczyć. Gdybym nie spróbował zatrzymać rozprzestrzeniania się tych obrzydliwości, nie zostałaby okazana żadna skrucha. Żaden wstyd. Nikt by nie uświadomił sobie faktu, że to Ja, Bóg Najwyższy, stwarzam życie i je odbieram zgodnie z Moją Wolą. Nikt inny nie ma prawa tego czynić.

Moje dzieci poprzez wieki poznały już Mój Gniew, do tej pory jednak opierały się karom, które obecnie wyleję na tych, którzy winni są wprowadzenia uchwał o aborcji.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.