Moi żołnierze-chrześcijanie utworzą największą Armię przeciwko antychrystowi

czwartek, 23 maja 2013 godz. 22.30

Moja wielce umiłowana córko, Moi umiłowani wyznawcy dookoła świata odczują już niedługo Moją Obecność, gdyż Ja dam się im poznać w ich sercach w taki sposób, w jaki do tej pory jeszcze tego nie doświadczyli. Oto jak Ja przygotuję chrześcijan do walki w Moim imieniu, aby ocalić dusze każdego.

Moi żołnierze-chrześcijanie utworzą największą Armię przeciwko antychrystowi. Nawiązuję tutaj do tych wszystkich, którzy Mnie znają i którzy pozostają wierni Mojej Świętej Doktrynie, zawartej w Biblii Świętej. Odnoszę się tutaj także do tych, którzy praktykują swoją wiarę, do tych, którzy wierzą we Mnie, ale którzy Mnie nie odwiedzają, oraz do tych wszystkich, którzy trwają wierni Prawdzie. Wy wszyscy zgromadzicie się z każdego zakątka ziemi i chociaż złączycie się w Mojej Reszcie Armii mówiącej wieloma językami, to zjednoczycie się we Mnie jako jedno.

Ci, którzy podążają za tymi Orędziami, ukształtują się w ziarno, z którego wyrosną pędy, a następnie odgałęzienia Reszty Mojej Armii dookoła świata. Nie będzie takiego, ani jednego kraju, który by pozostał nietknięty przez Mojego Ducha Świętego za przyczyną Księgi Prawdy.

Księga Prawdy was zjednoczy wówczas, gdy wasza wiara zostanie wypróbowana. Kiedy będzie się ingerować się w waszą wierność wobec Mnie i kiedy Ja Jestem zostanie wyrzucony z Kościołów, podeptany, a następnie pogrzebany poza wszelkim zasięgiem wzroku — wy powstaniecie i zachowacie żywym Moje Słowo. Płomień Ducha Świętego będzie was prowadził z każdym krokiem tej drogi. Będziecie odczuwać moc i odwagę, która zaskoczy nawet tych najbardziej cichych pośród was. Słabi staną się mocni. Przestraszeni staną się odważni, a ci zdeptani pomaszerują jako wojownicy Prawdy. A przez cały czas — gdy Moja Reszta Armii będzie się rozrastać i  pomnażać w miliony — będzie się przed nią umieszczać wiele przeszkód.

Zniewagi, oskarżenia o herezję, kłamstwa, gniew i nienawiść staną się ich udziałem. Jednak zamieszanie będzie  zauważalne wszędzie pośród krytykantów, których argumentacja będzie naszpikowana nieścisłościami, sprzecznościami oraz niezrozumiałymi wywodami. Wpływ szatana zawsze stwarza zamieszanie, nieporządek oraz nielogiczne i przebiegłe argumenty, jak i zawsze będzie przepleciony nienawiścią do Bożych dzieci. Ci, którzy są pobłogosławieni Światłem Bożym i Światłem Prawdy, ściągną na siebie straszliwe i nienawistne ataki. Gdyż tam, gdzie Ja Jestem Obecny, możecie być tego pewni, prześladowanie tych, którzy głoszą Moje Święte Słowo, będzie wielkie. Im gorsze jest prześladowanie przeciwko jakiejkolwiek Misji Boga, tym bardziej możecie być pewni, że szatan jest bardzo rozgniewany.

Kiedy cierpicie — a przecież tak będzie — z powodu okazanej wam nienawiści, dlatego, że bierzecie Mój Krzyż, by Mnie naśladować, tym bardziej zmartwiona będzie bestia i z tym większym wysiłkiem będzie działać poprzez dusze tych splamionych pychą, aby was zniszczyć. Musicie ignorować takie ataki. Pozostańcie w pokoju,  gdyż jak oni zwiększą swoją intensywną nienawiść przeciwko wam, to na pewno będziecie wiedzieć, że znajdujecie się w prawdziwej jedności ze Mną, waszym Jezusem.

Idźcie w miłości i pokoju i wiedzcie, że Ja żyję w waszych sercach.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.