Ci, którzy w gniewie wykrzykują na Moje Słowo i oświadczają, że pochodzi Ono od szatana, zamieszkają z bestią na wieczność

piątek, 24 maja 2013. godz. 21.50

Moja wielce umiłowana córko, wszędzie, gdzie słucha się Mojego Głosu, w każdym miejscu, w każdej świątyni poświęconej adoracji Boga, nastąpi zamęt. Podczas gdy wielu będzie Mnie czcić, jak i Moje Nauczanie, Mój Kościół, to kiedy usłyszą Mój Głos, który nakazuje im przykucie teraz ich uwagi, zatkają sobie uszy.

Głuche i uparte dusze zignorują Mój Głos. Mój Głos, Moje Słowo i Moje Wołanie zostanie gniewnie odrzucone i wyplute, ponieważ Ja Jestem prześladowany po raz ostatni na Ziemi. To jest ostatnie już wezwanie, by zbliżyć Boże Dzieci do Mojego Serca, zanim nastąpi Moje Drugie Przyjście, a jednak wielu ludzi, zdezorientowanych kłamstwami rozsiewanymi przez demony, odwróci się i odrzuci Moje Miłosierdzie.

Zostanę ponownie odrzucony przez tych, którzy mieszkają w Domu Boga, kapłanów oraz tych wszystkich, którzy nie akceptują Prawdy. Wkrótce, wy wszyscy, ujrzycie ostateczną zniewagę Mojego Imienia. Ci z was, którzy zakrywają sobie oczy i kręcą się w kółko, mając klapki na oczach, nareszcie ujrzą Prawdę taką, jaką jest wam ona przekazywana w tym czasie.

To nie Ja stworzę schizmę w Moim Kościele, gdyż zaprzeczyłbym wówczas samemu Sobie. Moim Ciałem jest Kościół i On nigdy nie umrze, ale to będą ci w Jego łonie, którzy Mnie odrzucą. Tak samo jak zostałem odrzucony za pierwszym razem, tak i oni tym razem spróbują Mnie zniszczyć, zanim przybędę — aby przynieść ostateczne zbawienie, obiecane człowiekowi.

Człowiek jest słaby. Człowiek jest ignorantem oraz nie jest godzien Mojego Miłosierdzia. Człowiek jest uparty. Człowiekowi została przekazana Prawda w czasie Mojego Pobytu na ziemi; ale nadal nie rozumie on Mojej Obietnicy. Mój Powrót, Moje Drugie Przyjście zostanie przyspieszone poprzez odrzucenie Mojego ostatniego proroka. Prorok ten — który został wysłany, aby przekazać wam finałowe Słowo Boga, w tym celu, aby przygotować wasze dusze — będzie niemiłosiernie cierpiał. To Mnie, Jezusa Chrystusa, zniesławiacie, kiedy drwicie z Mojego Świętego Słowa, przekazywanego prorokowi Boga. To jest Słowo Boże — które jest wam dane, aby przygotować was do walki z antychrystem — a które wy odrzucacie. Czyniąc tak, niszczycie dusze. Powstrzymujecie te dusze od wkroczenia do Mojego Raju.

Ci, którzy wypowiadają złośliwe uwagi o Moich Orędziach, nie potrafią uzasadnić swojej urazy, swojego gniewu czy swojego rozumowania, ponieważ popełniają wiele błędów, które rodzą się z grzechu pychy. Wkrótce Prawda stanie się trudna do rozpoznania wobec kłamstw nowej światowej organizacji, która przedstawi nową, pogańską światową religię.

Jeżeli nie wysłuchacie Mnie teraz, to zostaniecie styranizowani do przyjęcia tego fatalnego substytutu. Będzie ona odziana w połyskującą, złotą szatę. Zrobi wrażenie nawet na najbardziej pobożnych z was i wypaczy waszą wierność wobec Mnie oraz będzie podziwiana przez wszystkich. Jest to religia, która nawróci ateistów do wiary w wielkie kłamstwo. Żadnego pokoju nie przyniesie ta pogańska abominacja tym, którzy ją będą naśladować. Ujawni się strach i odraza jednego wobec drugiego, gdzie brat będzie walczył z bratem oraz gdzie ludzkość podzieli się na dwie połowy. Jedna połowa przyjmie tę wypaczoną prawdę tej nowej światowej religii, która będzie przewodniczyć wielu kościołom, wielu wyznaniom, jak i wielkiej części Kościoła Katolickiego. Druga połowa będzie składać sie z tych, którzy prawdziwie Mnie kochają i którzy pozostaną wierni Prawdzie.

Jeżeli nie zaakceptujecie Prawdy — Prawdy zawartej w Świętej Biblii — to będziecie żyć kłamstwem. Nie pozostanie w waszej duszy żadna miłość do Mnie, jeżeli przyjmiecie kłamstwa, którymi was nakarmią.

I chociaż Moje Słowo dzisiaj może wydawać się herezją, tak samo jak to było podczas Mojego pobytu na Ziemi, to wielu z was będzie pochłaniać te Orędzia, kiedy będziecie zgłodniali Prawdy, gdy antychryst będzie kontrolował wasze narody. Będziecie czołgać się na brzuchu i z krzykiem Mnie wzywać. Wy, którzy bluźnicie przeciwko Mnie, będziecie chcieli wyciąć sobie języki, gdyż uświadomicie sobie wówczas, jak wasze słowa Mnie znieważały. Oczekuję wprawdzie cierpliwie na ten dzień, ale jeżeli staniecie Mi w drodze i uniemożliwicie Mi docieranie do dusz, Ja was powalę. A jeżeli nadal będziecie bluźnić przeciwko Mnie — poprzez deklarowanie Moich Orędzi jako dzieła diabła — wówczas nigdy nie zostanie wam wybaczone. Gdyż jest to największy grzech przeciwko Bogu.

Pamiętajcie, że Ja przychodzę do Dzieci Bożych ten ostatni już raz po to, aby wypełnić Przymierze Mojego Ojca. Jego Wola może teraz spełnić się na Ziemi tak samo jak i w Niebie. Ani jeden pośród was nie zdoła powstrzymać tego od wypełnienia się. Ani jeden pośród was — chociaż niektórzy z was Mnie nienawidzą — nie może zapobiec Mojemu Drugiemu Przyjściu. Ci, którzy w gniewie wykrzykują na Moje Słowo i oświadczają, że pochodzi Ono od szatana, zamieszkają z bestią na wieczność.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.