Bóg Ojciec: Obiecałem światu Księgę Prawdy, a Ja nigdy nie cofam Mojego Świętego Słowa

niedziela, 26 maja 2013, godz. 14.45

Moja najdroższa córko, zamęt panuje wśród Moich umiłowanych dzieci. Pragnę im powiedzieć — a szczególnie tym, którzy wątpią w te Boże Orędzia, ofiarowane im, gdyż Ja je kocham — że nie wolno im się trwożyć.

Trwoga powoduje zwątpienie. Zwątpienie powoduje dezorientację. Dezorientacja prowadzi do niepokoju, aż wreszcie, staniecie się ślepi na Prawdę. Prawda nigdy nie będzie łatwa do przyjęcia, gdyż ujawnia ona dobro oraz zło. Nikt nie chce słyszeć na temat zła i raczej, zamiast przyjąć kierunek wskazany światu za przyczyną Moich Pragnień — ludzkość będzie się kulić ze strachu.

Ja wysyłam Moich proroków po to, aby wam przypomnieć o Mojej Nieskończonej Miłości do każdego jednego z was, do Moich najdroższych dzieci. Wysyłam ich także, aby was przestrzec przed przeszkodami, jakie zostaną postawione przed wami przez diabła, by uprowadzić was ode Mnie. Jeżeli Ja objawiam te rzeczy, to nie po to, aby was drażnić, ale po to, aby was ocalić i uchronić od krzywdy.

Prawda przekazana wam w Mojej Świętej Księdze, w Biblii, znajduje się tam dla waszego poznania. Nie bierzcie Jej i nie twórzcie sobie swojej własnej wersji, gdyż Ja nie mam takiego Życzenia, abyście przekręcali Prawdę. Obiecałem światu Księgę Prawdy, a Ja nigdy nie cofam Mojego Świętego Słowa. Daję Ją wam teraz, tak abym mógł zgromadzić Moje dzieci z czterech krańców Ziemi. Moi wrogowie spróbują zatrzymać rozpowszechnianie się treści Księgi Prawdy. Nie dopuście do tego, aby wam przeszkadzali, bo jeżeli się tak stanie, to dusze dla Mnie zostaną utracone.

Bądźcie wdzięczni, że Ja, wasz umiłowany Ojciec, ofiarowuję wam ten wspaniały Dar, jako że będziecie potrzebować Mojego Prowadzenia, a w szczególności teraz, gdy antychryst obecnie zostanie przedstawiony światu, aby ten go poznał. Wam, dzięki Księdze Prawdy, zostanie pokazane, jak chronić wasze dusze przed skażeniem, które on zaplanował zgotować światu. Wszelka ochrona jest wam udzielona, aby pomóc zbawić nie tylko wasze własne dusze, ale dusze miliardów.

Reszta Armii otrzyma największe moce, aby pokonać bestię. Będzie ona wystarczająco silna, aby to uczynić, tak że nigdy nie czujcie się zniechęceni, gdy Moi wrogowie spróbują powstrzymać was od wzrastania we wszystkich narodach. Ich władza zostanie zdławiona, a ci, którzy są słabi i przyjmą kłamstwa, które wkrótce zostaną im zaprezentowane w Imię Mojego Syna, będą dla Mnie straceni. Tylko dzięki waszej miłości do Mnie i do Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, oraz dzięki Mocy Ducha Świętego wszystkie Moje dzieci mogą zostać zbawione.

Będę was nieustannie chronił i strzegł. Wznieście swoje dusze ku Mnie poprzez swoją wierność wobec Mojego Syna, a otrzymacie najbardziej Chwalebny Dar — Dar Mojego Nowego Raju.

Niech nikt was nie powstrzymuje od upomnienia się o wasze prawowite Dziedzictwo. Niech nikt was nie powstrzymuje od walki o dusze wszystkich Moich dzieci, gdyż to wam są przeznaczone Łaski potrzebne, aby ocalić nawet te dusze, które najbardziej Mnie obrażają. Kocham was, dzieci. Oczekuję waszej odpowiedzi na to Wezwanie z Nieba.

Wasz umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.