Mój Głos, gdy tak będzie rozbrzmiewał, przyciągnie do Mnie miliony w kolejnym etapie, a potem miliardy w etapach końcowych

wtorek, 28 maja 2013, godz. 20.30

Moja wielce umiłowana córko, właśnie teraz przygotowuję każdy zakątek świata na Moje Drugie Przyjście. Porwę każdy z narodów — nie wyłączając ani jednego — w Moje Miłosierne Ramiona po to, abym mógł je zanieść do Mojego Królestwa.

Mój Plan jest bardzo szczegółowy, a pomimo to bardzo prosty. Mój Głos, gdy tak będzie rozbrzmiewał, przyciągnie do Mnie miliony w kolejnym etapie, a potem miliardy w etapach końcowych. Wielu więcej usłyszy teraz Prawdę, ale oni jej nie przyjmą, dopóki to, co wam powiedziałem, się nie wydarzy. Wówczas Moja Misja rozprzestrzeni się szybko, a kiedy każdy dowie się, że to Ja, Jezus Chrystus, jestem Tym, Który Woła z Nieba, to oni przyłączą się do Mnie. Na Moją Misję odpowiedzą nawet ci, którzy wyrzekli się tych Orędzi.
Wy, Moi wyznawcy, możecie być zniechęceni z powodu urągania, które musicie znosić z Mojego Powodu, ale to nie potrwa długo. Moja Miłość do Bożych dzieci jest tak wielka, że jest ona podobna do miłości takiego rodzica, który posiada kilkoro dzieci. Niektóre dzieci uszanują swoją matkę i ojca, i odpowiedzą na okazaną im miłość. Inne dzieci odepchną swoich rodziców, źle potraktują swoich braci i siostry, zanim nie zerwą całkowicie wszystkich więzi. Jednak z powodu więzi krwi i miłości, zostanie podjęty każdy wysiłek, nie tylko przez rodziców, ale i przez rodzeństwo, aby ściągnąć z powrotem te utracone dzieci na łono ich rodziny. A gdy tak się stanie, to wszystkie przewinienia, złość i odrzucenie, ulegną zapomnieniu.

Moi wyznawcy, podczas gdy wy musicie stawiać czoła oburzeniu innych, musicie pozostać spokojni i cierpliwi. Wasza wytrwałość zostanie poddana próbie, zaś niektórzy z was odpadną. Dla tych, którzy tak postąpią, wszystko zostanie uczynione przez Moich wiernych wyznawców, by powrócili, aby móc odpowiedzieć na Moje Wezwanie.

Wasz umiłowany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.