Obecny Jestem w Najświętszej Eucharystii poprzez Akt Przeistoczenia

niedziela, 2 czerwca 2013, godz. 22.15

Moja wielce umiłowana córko, muszę przypomnieć wszystkim Bożym dzieciom, Prawdę o Mojej Obietnicy ofiarowania ludzkości Daru Świętej Eucharystii.

Muszę przypomnieć wam o Mocy Najświętszej Eucharystii oraz o fakcie, że to Ja — wasz umiłowany Jezus Chrystus — Jestem tam prawdziwie Obecny. Wydałem Moje Ciało, aby ocalić was od wiecznego potępienia. Wydałem Moje Ciało po to, abym mógł pozostawać w waszych duszach.

Obecny Jestem w Najświętszej Eucharystii poprzez Akt Przeistoczenia. Wyjaśniłem to bardzo wyraźnie Moim Apostołom w czasie Ostatniej Wieczerzy. Dlaczego więc tak wielu z was nie akceptuje tego wspaniałego Daru, ofiarowanego wam tak wielkim kosztem? Jest to Mój Dar dla was. Moje Ciało i Moja Krew umocnią wasze dusze. Moja Boska Obecność podtrzymuje wasze dusze i przynosi — wszystkim tym, którzy akceptują Moją Świętą Eucharystię — specjalną Łaskę, która was przyprowadzi bliżej ku Mnie.

Jeżeli zaś dotrzymacie Mi towarzystwa podczas Adoracji Eucharystycznej, wyleję na was najwspanialsze Łaski. Niebawem stanie się dla was trudne, aby odejść ode Mnie i stanę się wam bliższy. Wasze serce splecie się z Moim Najświętszym Sercem.

Przenigdy nie wolno wam zapominać o Mocy Mojej Świętej Eucharystii, gdyż Ona utrzymuje Światło Mojej Obecności w świecie. Bez Mojej Prawdziwej Obecności w Eucharystii Świętej zgubilibyście się oraz niemożliwym by się dla was stało pozostanie w stanie Łaski.

Jeżeli będziecie pozbawieni Mojego Ciała, to zaczniecie odczuwać pustkę. Jeżeli oddzielicie się ode Mnie, pomimo że nadal moglibyście Mnie kochać, będziecie wówczas toczyć walkę, by pozostać w jedności ze Mną.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.