Wasze pogańskie praktyki doprowadzą was do piekła

poniedziałek, 3 czerwca 2013, godz. 21.50

Moja wielce umiłowana córko, biczowanie, które znoszę w tym czasie, nie pochodzi tylko z nadciągającej zdrady w Moim Własnym Kościele, ale związane jest ono z fałszywymi, pogańskimi bożkami, które Mnie zastąpiły w dzisiejszym świecie.

Pogaństwo wzrasta bardzo szybko i zostaje przyjęte jako nowa popkultura, będąca alternatywą dla Jednego Prawdziwego Boga. Ta popkultura przyjmuje wiele postaci. Ale co najważniejsze, tym, którzy parają się praktykami „new age”, będzie ona przedstawiona jako nieszkodliwa rozrywka oraz jako ważny etap rozwoju osobistego — jako przejaw humanizmu i przejaw miłości siebie samego.

To ogólnoświatowe pogaństwo zostało przepowiedziane na czasy ostateczne, a większość ludzi nie potrafi go postrzec jako to, czym ono jest. Jest ono miłością siebie i fałszywych bożków, w których to wielu pokłada swoją wiarę z powodu tak zwanych magicznych dobrodziejstw, jakie — jak to oni wierzą — te bożki mają im do zaoferowania.

Wielu, którzy szukają rozrywek, aby wypełnić pustkę swoich dusz, czyni to poprzez płaszczenie się przed statuetkami Buddy, które stały się centrum ich życia, ich domów oraz ich miejsc pracy. Zostają oni ukołysani w poczucie duchowej błogości, gdy praktykują pogaństwo „new age”, takie jak joga, reiki i tak zwaną medytację. Zaraz potem będą odczuwać głęboką tęsknotę i będą nadal wierzyć w te wszystkie fałszywe obietnice, poczynione przez tych, którzy praktykują tę obrzydliwość. Gdyż jest to tym właśnie — formą okultyzmu, która oślepia wiele milionów dusz na Prawdę o Bogu.

Dowiedzcie się, że jakakolwiek doktryna — “new age” czy inna, która obiecuje wam wspaniały duchowy komfort, a która poczyniona jest po to, aby wam umożliwić realizację waszych egoistycznych celów — nigdy nie mogłaby pochodzić od Boga. Za wszelką cenę musicie unikać każdej doktryny, która nakazuje czczenie takich posążków, które nie pochodzą od Boga, czy w której jesteście proszeni, aby brać udział w praktykach, uwikłanych w okultyzm. Czyż nie wiecie, co one robią z waszą duszą, waszym umysłem i waszym ciałem? One je rujnują.

Tak wiele dusz zostało skażonych poprzez te praktyki, które otwierają drzwi do waszej duszy i pozwalają szatanowi oraz jego demonom was pochłaniać. Są to — gwarantuję to wam — bardzo potężne praktyki, które przyciągają złe duchy. Używanie kart tarota, jogi, reiki oraz pewnych rodzajów medytacji, które zawierają praktyki pogańskie — was zatruje. Z czasem możecie się rozchorować oraz zostać napełnieni czarną rozpaczą, ponieważ złe duchy wkroczyły w wasze życie, a szansa, żeby od tego się wyzwolić, jest bardzo niewielka.

W świecie obecne są oznaki szatańskich wpływów, a wiele demonów przychodzi zamaskowanych jako anioły światła. Oto dlaczego ci, którzy ulegają obsesji na punkcie kart aniołów — i którzy zaakceptowali tak zwanych wstępujących mistrzów, w tej kulturze aniołów — obejmują złego ducha, przedstawionego jako nieszkodliwa zabawa.

Inna forma pogaństwa to praktykowanie ateizmu. Ci z was, którzy są dumni ze swojego ateizmu, a którzy mogą prowadzić dobre życie, okazując innym życzliwość i ich kochając oraz traktując bliźnich z szacunkiem — wiedzcie, że Królestwo Niebieskie nie należy do was. Nie mogę przyjąć was do Mojego Królestwa po tym, kiedy już raz wydaliście z siebie ostatnie tchnienie, niezależnie od tego, jak łamie to Moje Serce. Jeżeli Mnie nie błagacie, abym was przyjął, zanim nie umrzecie, to Ja wówczas nie mogę wam pomóc, gdyż nie mogę ingerować w waszą wolną wolę. Ktokolwiek wam powie, że ateizm nie ma znaczenia — jest kłamcą. Prawda jest taka, że tylko ci, którzy Mnie przyjmują i którzy przyznają się do Boga, mogą wejść do Mojego Królestwa. Tak wielu z was, którzy żyjecie tak pogmatwanym życiem oraz wierzycie, że wszystko będzie dobrze, ma wiele do nauczenia się. Oto dlaczego Mój Ojciec udzielił zezwolenia, aby nastąpiło Ostrzeżenie — bez niego wiele dusz wpadłoby prosto do ogni piekła.

Bądźcie wdzięczni, że jest wam ofiarowywana Prawda, gdyż tylko nieliczni z Moich wybranych sług nauczają na temat niebezpieczeństw grzesznego życia, które dzisiaj prowadzicie, oraz na temat przerażających konsekwencji, do jakich może to doprowadzić.

Wasze pogańskie praktyki doprowadzą was do piekła. Wasz ateizm oddzieli was ode Mnie. Tylko pokuta może was ocalić. Posłuchajcie i przyjmijcie Prawdę — także gdyby była Ona dla was nieprzyjemna — a zostanie wam przyznany Dar Życia Wiecznego; życia, za którym już teraz tęsknicie, ale które nigdy waszym nie będzie, jeżeli będziecie adorować fałszywe bożki, a odrzucać Mnie, Jezusa Chrystusa. Wybór należy wyłącznie do was. Nikt inny nie może dokonać tego wyboru, gdyż Bóg ofiarował wam wolną wolę, aby wybierać pomiędzy dobrem a złem — i On nigdy wam tej możliwości nie odbierze, nawet jeżeli wybierzecie złą drogę.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.