Reszta Moich wyświęconych sług podpisze deklarację wierności wobec nowej, jednej religii światowej

środa, 5 czerwca 2013, godz. 17.45

Moja wielce umiłowana córko, coraz więcej z Moich wyświęconych sług odpowiada, wreszcie, na Moje Wołanie, chociaż taki wybór oznacza dla nich bardzo samotną wędrówkę.

Ich powinność tkwi w posłuszeństwie wobec swoich przełożonych, gdyż Ja przyznałem Mojemu Kościołowi na ziemi władzę, aby on zarządzał wszystkimi dziećmi Bożymi. Oni, Moi wyświęceni słudzy, muszą dostosować się do wszystkich instrukcji udzielonych im przez Mój Kościół, aż do dnia, w którym Moje Sakramenty zostaną zmienione. A wówczas będą musieli być Mi posłuszni.

Wy, Moi wyświęceni słudzy — którzy nie wierzycie w przepowiedziane proroctwa, mówiące o tym, że Mój Kościół na ziemi zostanie zniszczony od wewnątrz — musicie się tak modlić, abym utrzymał was w mocy i wierności Mojego Nauczania, aż nastanie dzień ciemności, który wymiecie wszelką Moją Obecność ze Świętych Tabernakulów dookoła świata. Bo, gdy to nastąpi, wówczas będziecie musieli być posłuszni Mnie, Jezusowi Chrystusowi.

Niech nie trwożą się wasze serca, ponieważ kiedy głosicie wyłącznie Prawdę Mojego Nauczania oraz udzielacie Sakramentów w taki sposób, w jaki byliście nauczeni, to stanie się to waszą zbawienną Łaską. Ale jeżeli — i gdy — zostaniecie pouczeni, aby odrzucić Prawdę Mojego Kościoła na ziemi, to oto nastanie czas, kiedy będziecie musieli dokonać rozeznania.

Ów dzień jeszcze nie nadszedł, ale kiedy zostaniecie poproszeni przez tych z waszych najwyższych szeregów, aby wyrzucić Świętą Eucharystię, to wtedy zrozumiecie, że została wam (teraz) przekazana Prawda.

Kiedy zostaniecie poproszeni o przyjęcie pewnych doktryn — zanim ten dzień ciemności nadejdzie — które wasze serca rozpoznają jako takie, które przenigdy  nie zostałyby przeze Mnie rozgrzeszone, to wówczas uświadomicie sobie tę straszliwą, unicestwiającą rzeczywistość, jaka oczekuje Kościół.

To tylko ci odważni i mężni pośród was staną w obronie Prawdy, gdy zostanie podjęta próba tego, abyście zaakceptowali pogańskie kłamstwa, oni wtedy pozostaną Mnie wierni. Będą kontynuować udzielanie Sakramentów Chrztu, Komunii Świętej, Spowiedzi, Bierzmowania, Małżeństwa oraz Ostatniego Namaszczenia.

Reszta Moich wyświęconych sług podpisze deklarację wierności wobec nowej, jednej religii światowej. I to wtedy nastąpi podział na dwie części: tych, którzy podążają za Prawdą, i tych, którzy zaakceptują prawa, które będą sprowadzały się tylko do jednego — zachłystywania się fałszywymi bożkami oraz do tolerancji grzechu.

Wielu z was nie będzie już dłużej oddawać Mi czci. Jeżeli nie pozostaniecie wierni wobec Mnie i będziecie karmić kłamstwami Moją trzodę, to wielu zostanie dla Mnie utraconych. A jednak, jeżeli te dusze uświadomią sobie, że zostały oszukane, Ja okażę im wielkie Miłosierdzie. Wy, choć posiadacie wykształcenie, pozwalające wam na rozumienie Moich Nauk, aby czcić Moje Święte Słowo i udzielać Najświętszych Sakramentów — wy będziecie tymi, którzy Mnie zdradzicie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.