To z wnętrza Imperium Rzymskiego wzniesie się przeciwko Mnie wielka obrzydliwość

sobota, 15 czerwca 2013, godz. 16.48

Moja wielce umiłowana córko, tak samo jak Ja samotnie szedłem podczas powolnej i bolesnej wspinaczki na szczyt Góry Kalwarii, tak też iść będzie Reszta Mojej Armii.

Gdy kroczyłem po tym wzgórzu tortury, byłem otoczony setkami rzymskich żołnierzy, którzy blokowali tych ustawionych wzdłuż drogi, którzy chcieli Mi ofiarować pocieszenie. I chociaż nie było to konieczne, aby taka olbrzymia ilość żołnierzy strzegła tylko jednego mężczyzny, ich obecność miała dowieść wielu rzeczy. Chcieli oni pokazać Moim wyznawcom oraz każdemu, kto by próbował rozprzestrzeniać Prawdę Mojego Nauczania, kto tu rządzi. Ten akt agresji miał zagrozić oraz zastraszyć tych, którzy by się ośmielili okazać, że są Mi wierni.

Żydzi się Mnie wyparli, a następnie Mnie zdradzili. Rzymianie Mnie ukrzyżowali, ale to w Rzymie, jak pouczony o tym został Mój Umiłowany apostoł Piotr, założony został Mój Kościół na Ziemi, ponieważ życzyłem sobie, aby Mój Kościół został uformowany pomiędzy tymi, którzy Mnie prześladowali.

Teraz, kiedy Moje Drugie Przyjście jest w swoim przededniu i kiedy ta Moja Ostatnia Misja, dotycząca powtórnego przyjścia, aby ludzkości przynieść obiecane, ostateczne zbawienie, jest ujawniana, historia się powtórzy. Żydzi nadal będą się Mnie wypierać, dopóki nie odbędzie się Ostrzeżenie. Wrogowie Boga wszędzie powstaną przeciwko Mnie. Ci, którzy Mnie kochają i którzy twierdzą, że Mnie reprezentują, Mnie zdradzą.

To z wnętrza Imperium Rzymskiego wzniesie się przeciwko Mnie wielka obrzydliwość. Babilon, kolebka Imperium Rzymskiego, gdzie znajdują się narody, które porzuciły Boga na rzecz fałszywych bożków, stanie się siedzibą, z której wszystkie kłamstwa zostaną wyplute.

Bestią z dziesięcioma rogami jest Europa, ale to w Rzymie powstanie armia przeciwko Mnie. Jeszcze raz staną się oni odpowiedzialni za ukrzyżowanie, zanim nie nastąpi Wielki Dzień. Doprowadzą oni do ostatecznej zniewagi, gdy ukrzyżują i zniszczą Moje Mistyczne Ciało na Ziemi. Moje Ciało to Mój Kościół. Ci, którzy oddzielą się od Mojego Ciała, wybierając podążanie za nową doktryną — zdradzą Mnie; przy tym jednak okażą oni tyle tupetu, by powstać i stwierdzić, że przychodzą ode Mnie.

W tym dniu, w którym zostanie przedstawiona Jedna Światowa Religia, którą zatwierdzą pewne odłamy w łonie Kościoła Katolickiego, jak jest to przepowiedziane — niebo się ściemni i wielki grzmot uderzy w ziemię. Odbędzie się to tak, jak to wydarzyło się w tej sekundzie, w której wydałem Swoje ostatnie tchnienie na Krzyżu, gdy Gniew Mojego Ojca spadł na Wzgórze Kalwarii. Kiedy to się stanie oraz gdy zostanie zdjęty symbol Mojego Jednego Prawdziwego Kościoła, a zastąpi go fałszywa pogańska obrzydliwość — to o tym musicie się dowiedzieć się: Bo oto wówczas kary jak ulewa uderzą w ludzkość, i to wszędzie.

Na niebiosach ukaże się wiele znaków, aby tych, którzy staną po stronie fałszywego proroka i jego kohorty, która wkrótce powstanie, oraz antychrysta — ostrzec, że ich dni są policzone. Zostanie im pokazane, co to znaczy zaznać Gniewu Mojego Ojca. Wielu biskupów i kapłanów uświadomi sobie na tym etapie Prawdę i zacznie zwalczać ohydę. Oni Mnie nie opuszczą i będą nadal przewodzić Mojemu Prawdziwemu Kościołowi na ziemi. Niestety, wielu nie zdobędzie się na odwagę, by tak zrobić, i staną się oni jak owieczki na rzeź prowadzone, ale będą się pocieszać, wiedząc o tym, że Ja nigdy ich nie opuszczę. Przyślę im wielką pomoc, Reszta Mojej Armii powstanie i będzie rozprzestrzeniać Ewangelię, mimo że wszędzie będą spychani na margines. Nauczać będą w każdym zakątku świata, a będą nieustraszeni. Ich miłość do Mnie zwycięży dzieło antychrysta. Ich posłuszeństwo wobec Mnie oraz ich odpowiedź na Moje Krucjaty Modlitwy ocali miliardy dusz.

I wtedy Mój Plan się wypełni.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.