Gdy Nowa Jerozolima opuszczać się będzie na ziemię, podczas gdy rozbrzmiewać będzie dźwięk trąb, światłości napełnią niebo i wszystko zamrze w milczeniu

niedziela, 9 czerwca 2013, godz. 23.15

Moja umiłowana córko, ból fizyczny, który dokucza ci w tym czasie, znosisz dlatego, aby ocalić dusze, które są tak bardzo oddalone ode Mnie, że gdybyś ty Mnie jako dusza ofiarna nie ofiarowała go, to zostałyby one utracone dla Mnie na zawsze. Nieustannie pamiętaj, jak bardzo Mnie to rani i jak łamie Moje Serce, jeżeli tracę chociażby jedną duszę.

Moja Miłość wobec ludzkości pozostaje niezmienna, ponieważ nic nie mogłoby Mnie powstrzymać od miłości do każdej jednej, najdroższej duszy. Kocham je tak bardzo, że Dar, którego tobie udzieliłem, Moja córko, dar widzenia wszystkich dzieci Boga tak, jak On je widzi, w czystości serca — nigdy nie ustanie. Oto dlaczego tak bardzo cierpisz, Moja maleńka. To nie z powodu tych, których złośliwość ci ubliża — ale z powodu tych dusz, które znajdują się w potwornej ciemności, a przeznaczenie których ciebie przeraża — znosisz te nowe cierpienia fizyczne.

Proszę, zrozum, że kiedy stajesz się niecierpliwa i rozdrażniona z powodu tych bolesnych prób, iż są one niczym w porównaniu do intensywnego cierpienia, które spotka te dusze, które zabierze bestia. Będzie ono niczym w porównaniu do cierpienia dusz, które muszą wytrzymać ból w Czyśćcu. Jakże niewiele będzie ono dla ciebie znaczyć, kiedy ujrzysz, jak Ja będę wyrywać ze szponów bestii te dusze, które w przeciwnym wypadku nie byłyby w stanie siebie ocalić.

Moja córko, niezależnie od tego, jak bolesne jest to cierpienie, nie będzie się ono liczyło, kiedy zjednoczę Boże dzieci, gdy Raj pełen Chwały zstąpi owego Wielkiego Dnia. Gdy Nowa Jerozolima opuszczać się będzie na ziemię, podczas gdy rozbrzmiewać będzie dźwięk trąb, światłości napełnią niebo i wszystko zamrze w milczeniu, a następnie, zanim nastąpi ostatni już moment, śpiew anielskich głosów dotrze do każdej duszy. A będzie to ostania godzina, kiedy Ja przybędę sądzić żywych i umarłych.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.