Nie wolno wam ulec trwodze, gdyż to, co Ja Obiecuję, należy do was i jest waszym Dziedzictwem

poniedziałek, 10 czerwca 2013, godz. 23.00

Moja wielce umiłowana córko, świat musi się dowiedzieć, że bliski jest Czas Mojego powrotu. Ten Mój Czas już się rozpoczął, jako że usiłuję pokierować ludzkość ku Sobie, zanim nastąpi Mój Wielki Dzień.

Tym razem przygotowuję was wszystkich, pomimo że wielu to zignoruje. Czynię to z miłością do każdego jednego z was, których tak miłuję, do każdego jednego z was, za których wydałem Moje Ciało. Staniecie się świadkami Mojej Interwencji, kiedy otworzę oczy ludzkości, a będzie to wyraźnie widoczne.

Nastąpią cuda, gdy Moja Misja zostanie zaakceptowana. Pozwolę odczuć Moją Obecność i dam Się poznać dzięki Dziełom Wielkiego Miłosierdzia. Ten plan istnieje po to, aby was z powrotem przyciągnąć — aby zawrócić tych z was, którzy już nie wierzą, że Ja Istnieję — w kierunku Mojego Chwalebnego Zbawienia.

Ja Jestem Królem, Który będzie Królował w Nowym Raju, obiecanym Mi przez Mojego Ojca.  Wy, którzy Mnie nie znacie, usłyszcie Mnie teraz: Moimi jesteście. Przynoszę wam Życie, ale nie takie, jakie znacie na tej Ziemi, lecz Życie Wieczne.

Nie wolno wam ulec trwodze, gdyż to, co Ja Obiecuję, należy do was i jest waszym Dziedzictwem.

To właśnie z tego powodu się narodziliście, z powodu tego Królestwa, aby Bóg, Mój umiłowany Ojciec, mógł na nowo stworzyć świat, tak jak to było na początku. On jest Początkiem, ponieważ On go stworzył. On jest Końcem, gdyż kiedy nastanie Wielki Dzień, nie będzie więcej cierpienia, jako że Nowy Początek — Życie Wieczne — zostanie podarowane tym, którzy zaakceptują Miłość Boga. Musicie mieć więcej zaufania, stać się mniej cyniczni i przyjąć Wspaniały Dar Życia, który może pochodzić wyłącznie od doskonałego Boga.

Tylko Bóg może stworzyć taki cud — Dar Życia.

Tylko Bóg może ofiarować wam Życie Wieczne, kiedy śmierć zostanie już pokonana, a wraz z nią wszelkie zło.

Musicie wyczekująco patrzeć w przyszłość. Musicie spróbować  dać posłuch tym Orędziom, gdyż będą one dla was liną ratunkową, której będziecie potrzebować, gdy nadchodzące dni staną się ciemniejsze.

Jest Moim Pragnieniem, by nikt z was nie poddał się niepokojowi, zmartwieniom, przerażeniu czy smutkowi, gdyż Mój Chwalebny Dzień oznacza, że Ja obetrę każdą łzę, usunę wasz ból, smutek i cierpienie oraz oczyszczę was Moją Wielką Chwałą.

Doświadczycie, nareszcie, prawdziwego szczęścia wiecznego.

Wszystko, co kiedykolwiek wyobrażaliście sobie jako stan, w jakim żyje się Niebie — będzie waszym.

Jeżeli teraz nie jesteście w stanie Mi odpowiedzieć z powodu braku zaufania, to Ja wam pomogę, jeżeli Mnie wezwiecie. Poproście Mnie o Dar Ufności poprzez tę Krucjatę Modlitwy.

Krucjata Modlitwy (109) O Dar Zaufania

O Mój Najdroższy Jezu,

Dopomóż mi Tobie zaufać.

Zaufać Twojej Obietnicy, że znowu powrócisz.

Przyjąć Prawdę o Twoim Powtórnym Przyjściu.

Zaufać Obietnicy Boga Ojca, skoro On powiedział, że odda Tobie Twoje Królestwo.

Pomóż mi zaufać Twojemu Nauczaniu, Twojemu Planowi zbawienia świata.

Pomóż mi, dzięki Łasce, przyjąć Twoje Dary.

Dopomóż mi Tobie zaufać, tak abym pozbył się obaw, a przez to dopuścił, by Twoja Miłość zalała moje serce i duszę.

Amen.

O, jakże Ja tęsknię za tym, aby was pocieszyć, przynieść wam ulgę w waszych obawach, zmartwieniach i troskach. Jakże Ja pragnę uczynić to przejście tak bezbolesnym, jak to jest tylko możliwe, abyście nie musieli cierpieć z ręki bestii, której działalność ujawni się poprzez wrogów Boga.

Jeżeli zupełnie Mi zaufacie i zawierzycie siebie Mojemu Miłosierdziu, to Ja uroczyście obiecuję, że Moje Miłosierdzie skróci ten czas, kiedy ludziom będzie pisane coraz bardziej cierpieć  z powodu nikczemności tych, którzy chcą spowodować to wasze cierpienie.

Przysięgam, że Moja Interwencja — dzięki cudom — obudzi tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy, aby uświadomić sobie Prawdę. Jeżeli Prawda o Bogu zostanie zaakceptowana przez tych, którzy w rzeczywistości nie rozumieją Mojej Obietnicy, że ponownie powrócę, ale którzy pomimo to przyjmą ją w swych sercach, to wówczas cierpienie zostanie zmniejszone, a Ja okażę Miłosierdzie miliardom dusz.

Niemniej wasze zaufanie do Mnie pomoże wam ujrzeć Prawdę. Kiedy przyjmujecie Prawdę, przyjmujecie Klucze do Mojego Nowego Królestwa.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.