Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Bogiem. A jest to jedno i to samo

środa, 19 czerwca 2013, godz. 3.00

Moja wielce umiłowana córko, spełnia się obecnie Moje życzenie, by uformować rdzeń Mojej Armii na ziemi. Jak małe żołędzia zostaną oni rozrzuceni; i rozrosną się oraz rozprzestrzenią się wszędzie dookoła.

Moja córko, fundament to jest ważna sprawa. Tak, jak niemowlę, które formuje się w łonie matki i potrzebuje czasu i starannej opieki, aby dobro tego dziecka zostało zagwarantowane – otrzymuje ono pożywienie z placenty. Będzie ono rozwijać się powoli, ale w doskonały sposób, aż ostatecznie łono (org. macica) wydali go i będzie ono gotowe żyć życiem ustanowionym dla niego przez Mojego Ojca.

Narodziny Reszty Mojej Armii będą wyglądać tak samo. Wymagać to będzie wielkiego przygotowania, zanim będzie ona gotowa zająć swoje miejsce w świecie, ale jej fundament jest solidny, a dusze, które są jej cegiełkami, scalą się ze sobą w jedno, aby zbudować potężną Armię. Następnie Armia ta w sposób nagły się rozprzestrzeni i rozrośnie wszędzie, i to z taką siłą, że stanie się niemożliwe, aby ją zignorować. Ci w szeregach Reszty Mojej Armii nie będą posiadać swojego ego, pychy czy potrzeby, aby polegać na naukowych weryfikacjach Mojego Słowa, a tego będzie się od nich wymagać, aby udowodnić Bożą Prawdę.

Nauka jest Darem Bożym, ale nauka nie potrafi wyjaśnić Misterium Boga. Tak więc ci, którzy posiadają potrzebę zaspokojenia logicznymi wyjaśnieniami tego, w jaki to sposób Ja rozmawiam z Bożymi dziećmi na ziemi, będą obecnie rozczarowani. Nie ma żadnej takiej odpowiedzi, która by ich usatysfakcjonowała.

Jednym z największych Darów ofiarowanych człowiekowi jest miłość. Miłość nie może być wyjaśniona naukowo czy udowodniona, gdyż pochodzi z Ducha Bożego. Jest ona obecna w każdym z was. Odczuwacie ją. Jest ona ogniwem, które spaja ludzkość ze sobą, a której to nie udało się podważyć mocom zła.

Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Bogiem. A jest to jedno i to samo. Bez miłości nie posiadalibyście waszego życia. Miłość was zjednoczy, utrzyma waszą siłę, zachowa was razem. Miłość dopomoże wam przyprowadzić do Mnie dusze.

Wasz Jezus