Gdy Mojego Syna uznaje się za grzesznika, to wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo

niedziela, 23 czerwca 2013, godz. 18.18

Gdy Mojego Syna uznaje się za grzesznika, to wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo

Moja najdroższa córko, jak zareagowaliby rodzicie, gdyby wiedzieli, że ich dzieci stoją w obliczu śmierci? Czy nie walczyliby aż do ostatniej kropli krwi, aby ocalić je od każdej krzywdy? Oto właśnie powód, dla którego Ja interweniuję obecnie na świecie, polecając Mojemu Synowi, aby powiedział Prawdę, aby ocalić życie Moich dzieci.

To małe rzeczy w życiu wywierają wielkie następstwa na światową skalę. Pszczoła — której zachowanie ulega zmianie tam, gdzie nie wytwarza się pyłek kwiatowy — będzie miała bezpośredni wpływ na życie, które istnieje na ziemi. To dzięki Kościołowi Mojego Syna na Ziemi podtrzymywane jest życie dusz. Bez Prawdy Kościół Mojego Syna nie może podtrzymać życia. A zatem, jeżeli kłamstwa przenikają przez mury Kościoła, to bez Mojej interwencji będzie mieć to silny wpływ na życie dusz.

Życie to zostanie zniszczone, a stanie się to wówczas, gdy Kościół zwróci się przeciwko Temu, Który Go stworzył. Zaraza ta będzie miała bezpośredni wpływ na cały świat, włącznie z tymi, którzy nie wierzą w życie pozagrobowe. Dotknie ona nawet tych z innych religii, którzy nie pochodzą ode Mnie. Kiedy kłamstwa infekują Mistyczne Ciało Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, na ziemi, to wywołają one chorobę. Choroba, jeżeli nie zostanie zwalczona, doprowadzi do śmierci. Dlatego też, jako Bóg i Ojciec całego Stworzenia, nie będę stał z założonymi rękoma i pozwalał na to, aby Moi wrogowie niszczyli dusze Moich dzieci.

Kiedy macie od czynienia z kłamstwami, to wydobywają się one z ust oszustów, kłębiąc się jak pogmatwana mieszanina bezsensu. Kłamstwa, które w zasadzie już się rozpoczęły, są redagowane językiem ubranym w pokorę, ale maskują największe łgarstwa przeciwko Prawdziwej doktrynie Kościoła. Uznajcie je za to, czym one są — przesłaniem, aby nakłonić was do popełniania grzechu. Gdy Mojego Syna uznaje się za grzesznika, to wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo, gdyż to nie jest możliwe.

Wysłałem Mojego Syna, jako człowieka w ciele, takiego samego jak wy wszyscy, poza jednym wyjątkiem. Narodził się bez grzechu i dlatego też nie był w stanie go popełnić. Każdy, kto czerpie z Prawdy, a następnie ją przekręca, aby wprowadzić nowe znaczenie dotyczące Ukrzyżowania Mojego umiłowanego Syna — jest kłamcą. Nie przychodzi on ode Mnie i jest wrogiem Mojego Syna.

Patrzcie teraz, Moje małe dzieci, jak bestia i demony — które ona wysyłała, aby porwać was ode Mnie — włóczą się pośród was. Musicie pozostać mocni. Zawsze musicie wiedzieć, że Mój Syn przekazał wam Prawdę, gdy chodził po ziemi oraz kiedy umarł za wasze grzechy. Złożył On w ofierze Swoje Ciało, aby was odkupić, ale On nigdy nie stał się grzesznikiem, gdyż On nie jest jednym z was.

Musicie pozostać wierni Mojemu Słowu i Nauczaniu Mojego Syna. Jeżeli tego nie zrobicie, to popadniecie w pokusę, by zaakceptować kłamstwa, a one nie przyniosą wam nic innego, jak wieczne cierpienie.

Wasz umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.