Matka Boża: Musicie pozostać wierni temu, czego nauczył was Mój Syn. Był On podobny do was we wszystkim, oprócz grzechu

poniedziałek, 24 czerwca 2013, godz. 14.18

Jestem waszą umiłowaną Matką, Królową wszystkich aniołów, Matką Boga. Jestem Niepokalanym Poczęciem.

Moje dzieci, czyż nie wiecie, że w tym obecnym czasie Mój Syn prowadzi was wszystkich, którzy przychodzicie do Niego z otwartym sercem?

Po to, aby dawać świadectwo Panu i Bogu, poprzez Jego jednorodzonego Syna, musicie pozostać wierni Jego Naukom. Wykute są one w kamieniu, a jako takie, nigdy nie mogą ulec zmianie. Prawda nigdy nie podlega zmianie. Wszystkim Bożym dzieciom została przekazana Prawda, ale nie wszystkie zaakceptowały to, Kim On był oraz skąd przyszedł. Tym, którzy przyjmują Prawdę daną ludzkości przez Ukrzyżowanie Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, nigdy nie wolno zapomnieć tego, co On wam powiedział.

On wam wszystko wyjaśnił. Nic się nie zmieniło. Musicie przez cały czas pozostać czujni, ponieważ już zostajecie wprowadzani w błąd, a wkrótce wielu z was w błąd popadnie.

Grzech jest grzechem. Jest on nieprzyjemny dla Boga, ale jest on wybaczany, gdy okazujecie skruchę i kiedy prosicie o pokutę. Łaski życia wiecznego są przeznaczone dla wszystkich Bożych dzieci, o ile one o nie poproszą. Wszystkie dzieci Boże, dzięki Miłosierdziu Mojego Syna, otrzymają czas, a następnie wspaniały Dar, aby przypomnieć im o Prawdzie. W ten sposób większość światowej populacji będzie i może zostać zbawiona, a potem otrzymają oni Dar Życia w Nowym Raju.

Będąc grzesznikiem, musicie nadal prosić o przebaczenie za przyczyną Mojego Syna — po to, aby pozostać w stanie Łaski. Wasze grzechy nie zostaną wam przebaczone, dopóki nie poprosicie Mojego Syna o Dar Pojednania.

Musicie pozostać wierni temu, czego nauczył was Mój Syn. Był On podobny do was we wszystkim, oprócz grzechu. Bóg Jest Wszechmogący. Bóg jest Miłością. Bóg jest Doskonały. Bóg, w Swoim Synu, nigdy nie mógłby być skuszony do popełnienia grzechu.

Idźcie w pokoju, drogie dzieci, a gdy pozostaniecie niezłomni i wierni Prawdzie, która może pochodzić tylko od Boga, będziecie żyć obfitym i chwalebnym życiem ciała i duszy oraz w doskonałej harmonii z Moim Synem.

Wasza Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.