Wkrótce nastąpią silne trzęsienia ziemi w Rosji i Chinach, a będą one miały miejsce jedno po drugim

środa, 3 lipca 2013, godz. 13.30

Moja wielce umiłowana córko, jak bardzo mi ciebie przez ten czas brakowało i jakże cieszę się, że ciemność duchowa, która spowijała cię przez całe dni, teraz się ulotniła. Musisz nadal odmawiać Najświętszy Różaniec, aby siebie chronić — a wszystko będzie dobrze.

Ziemia się zatrzęsie, jak jest przepowiedziane, a jedna trzecia jej powierzchni zostanie spalona — jako bezpośrednie następstwo grzechu człowieka. Modlitwa może złagodzić wiele z tych płomieni, które zostaną wylane na te części świata, gdzie niegodziwe prawa wywołują wzburzenie Mojego Ojca.

Grzech przeciwko Prawom Boga jest tolerowany tak długo, jak długo ci, którzy znają Prawdę i przyjmują Słowo Boże, oddają Mu cześć. Ale teraz ci, których wynieśliście na pozycje władzy, odwrócili się plecami do Boga. Za to zostaną oni ukarani poprzez zaburzenia środowiska naturalnego. Oczyszczenie jest jedynym sposobem, aby tak przebudzić ludzkość, żeby szukała skruchy w swoich duszach. Inne środki, mające wywołać nawrócenie, okazały się niewystarczające. Ludzie będą nadal cierpieli z powodu długiego łańcucha kar, skoro nadal bratają się z pogaństwem i wzajemnie się mordują.

Interwencja Boga jest konieczna. Bez niej bylibyście straceni.

Wkrótce nastąpią silne trzęsienia ziemi w Rosji i Chinach, a będą one miały miejsce jedno po drugim.

Uwidocznią się skrajności pogodowe oraz nagłe skoki temperatury — z zimna do wielkiego gorąca. Pory roku nie będą już tak przebiegały, jak to było w przeszłości.

Powodzie i sztormy wystąpią w tych częściach świata, które ich jeszcze do tej pory nigdy nie doświadczyły. Terytoria krajów, które zatwierdzają nikczemne prawa przeciwko Bogu, zostaną dotknięte przez trzęsienia ziemi, ci zaś, którzy Mnie znają, będą wiedzieli, dlaczego tak się dzieje.

Podczas gdy oczyszczenie będzie się odbywać, nadejdzie druga straszliwa kara, która zostanie zadana fałszywym kościołom, które z premedytacją blokują Prawdę. Będą one bowiem najbardziej cierpieć z powodu dusz, które Mi skradły.

W miarę jak będę objawiał coraz więcej proroctw, które zawarte są w Pieczęciach*, człowiek wreszcie rozpozna Prawdę. I chociaż Bóg jest Miłością, i chociaż jest On Sprawiedliwością, to Jego kary będą spadać na ludzkość, aby wykorzenić z niej próżność, egocentryzm oraz miłość własną, tak aby człowiek stał się godzien wkroczenia do Jego Nowego Raju. Tylko ci mający czyste i pokorne serca otrzymają ten Dar.

Wasz Jezus

* Porównaj z Apokalipsą św. Jana

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.