Zmiana formatu Mszy zostanie wkrótce przedstawiona w Moim Kościele

sobota, 29 czerwca 2013, godz. 21.13

Moja wielce umiłowana córko, musisz zignorować nienawiść, która wypływa z ust tych, którzy twierdzą, że są świętymi ludźmi oraz wiernymi naśladowcami Mojej umiłowanej Matki. Wiedz, że nienawiść, która zostanie okazana tobie, będzie gorsza niż wobec każdego innego proroka, który przyszedł przed tobą. Mówię to tobie nie po to, aby cię przerażać, ale wyłącznie dlatego, abyś zaakceptowała ten fakt, a następnie zignorowała tę nikczemność. Ilekroć Obecność Boga daje o sobie znać pośród ludzi, tylekroć wywołuje ona zajadłą reakcję bestii, która będzie używać innych, aby zaprzeczyć Słowu Boga.

Moja córko, zmiana formatu Mszy zostanie wkrótce przedstawiona w Moim Kościele. Będzie ona bardzo dezorientująca, a wielu nie zauważy kłamstw, które zostaną przedstawione w nowych modlitwach. Moja Obecność zostanie zanegowana w najbardziej subtelny ze sposobów, ale ci, którzy naśladują nowy format, gdzie Moja Prawdziwa Obecność zostanie odrzucona, nie będą w stanie złożyć Ofiary Bogu w taki sposób, w jaki musi się to odbyć. Moja córko, to jedno objawienie spowoduje, że zostaniesz wzgardzona, ale musisz wiedzieć, że to zostało przepowiedziane. Moim wyznawcom zostanie powiedziane, że Komunia Święta dotyczy wszystkich ludzi — wszędzie — zjednoczonych w jedno, aby jeden drugiemu okazał miłość. Z wolna, ale z pewnością, Msza Święta już dłużej nie będzie dotyczyć Mojej Świętej Ofiary. Zamiast niej powstanie ceremonia oddawania czci człowiekowi, a wy zostaniecie wprowadzeni w błąd, doświadczając konfrontacji przed Moimi Świętymi Ołtarzami i wszystkimi tabernakulami świata.

Dzień, w którym ustaną codzienne ofiary nie jest odległy. Wiedzcie, że Ja teraz przychodzę, aby was przed tym ostrzec po to, abyście nie przymierali głodem. Kiedy bowiem jesteście pozbawieni Mojej Obecności, to nie zamieszkuje w was Mój Duch i będzie wam bardzo trudno pozostać blisko Mnie.

Słowa, które zostaną użyte, aby was oszukać, będą zawierać zwrot:  „dla dobra wszystkich – ku zjednoczeniu wszystkich Bożych dzieci”. Msza nabierze nowego znaczenia. Moja Śmierć na Krzyżu zostanie zapomniana, a wszystkie jej przyczyny zostaną na nowo zdefiniowane. Przypomnijcie sobie tego dnia Moje Słowa teraz do was kierowane: Jeżeli przyjmiecie ten substytut, to Moja Obecność zaniknie. Ja będę z wami, ale to nie będzie Moje Ciało, które będziecie spożywać.

Tym, którzy nie wierzą w ten nikczemny plan, który już powstał w tym celu, aby zatrzeć po Mnie wszelkie ślady, obecnie mówię, co następuje: Kiedy Mnie już nie będzie, czy będziecie Mnie szukać? Kiedy Moja Święta Eucharystia zostanie zbezczeszczona, czy będziecie usprawiedliwiać tych za to odpowiedzialnych? Albo czy będziecie Mnie naśladować i słuchać Prawdy, gdy zostaniecie otoczeni przez kłamstwa.

Wybór należy do was.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.