Matka Zbawienia: Ani jedne drzwi nie zostały otwarte, aby pozwolić Mojemu Synowi przyjść na ten świat z godnością

środa, 3 lipca 2013, godz. 12.57

Moje drogie dziecko, skoro jesteś rzucona na pustkowie i wyizolowana z powodu tej Misji, to jest ważne, abyś wiedziała dlaczego. Ponieważ kiedy to wiesz, łatwiej ci jest zaakceptować takie okrucieństwo.

Kiedy zbliżał się Mój poród, ani jedne drzwi nie zostały otwarte, aby pozwolić Mojemu Synowi przyjść na ten świat z godnością. Tak, jak każde drzwi zostały zatrzaśnięte przed Obliczem Boga, Który zesłał Swojego jedynego Syna celem wykupienia człowieka z grzechu, tak samo będzie właśnie teraz, kiedy Bóg przygotowuje drogę na Drugie Przyjście dla Swojego Syna.

Podczas gdy Bóg przygotowuje świat na ten wielki dzień — przed Słowem Bożym, na przekór, ponownie zostaną zatrzaśnięte drzwi. Ty, jako posłaniec, nadal będziesz napotykać na zawziętą opozycję. Wielu nie tylko że będzie trzymało drzwi zamknięte — byłaby to tylko pewna zniewaga — ale będą oni rzucać strasznymi obskurnościami, aby ciebie zranić, Moje dziecko, ponieważ oni nie chcą usłyszeć Słowa Bożego.

Zły duch dominuje w tym kluczowym okresie historii ludzkości i zdruzgocze nawet najświętsze spośród Bożych dzieci. Tylko najodważniejsi ostoją się wobec złego ducha, który opanuje miliony ludzi, aby odrzucili Miłosierdzie Mojego Syna.

Nie tylko same Orędzia będą znienawidzone, bo istnieje także lęk, że za sprawą Miłosierdzia Mojego Syna z diabelskiego uchwytu ocalonych zostanie o wiele więcej dusz. Diabeł nie spoczywa i żłobi swoją drogę do serc wielu dusz, a w szczególności tych, którzy znajdują się blisko Mojego Syna. Właśnie pobożni wyznawcy w Kościele Mojego Syna są pierwszym celem diabła, który w tym czasie większość z nich skieruje przeciwko Słowu Bożemu.

Prawdziwe Słowo Mojego Syna uległo poprzez wieki rozwodnieniu i zawartość Pisma Świętego jest obecnie kwestionowana przez wielu spośród tych, którzy twierdzą, że znają Mojego Syna. Pamiętaj, że bitwa o dusze toczona jest przez aniołów i świętych z Królestwa Mojego Ojca — przeciw oszustowi. A ty, Moje dziecko, jesteś usidlona w środku, przez co stajesz się łatwym celem.

To z powodu ogromu tej Misji oraz z tego powodu, że jesteś prorokiem — a nie wizjonerem — będziesz działać w izolacji i jesteś znienawidzona wśród ludzi. Nie dopuść, żeby to prześladowanie cię zasmucało lub żeby ci się zdawało, że nie będziesz wystarczająco silna, gdyż tak być nie może. Zostałaś posłana i jesteś chroniona, i powstaniesz, i nadal będziesz głosić Słowo Boże, aż do ostatniego dnia. To jest przepowiedziane; a kiedy dusze z tego świata zostaną ocalone i kiedy rozpocznie się Nowe Królestwo — Nowy Raj — wówczas te cierpienia nie będą już miały jakiegokolwiek znaczenia.

Raduj się i nie lękaj się. Ja, Twoja umiłowana Matka, prowadzę cię i chronię nawet w twojej najciemniejszej godzinie, tak aby każdego dnia Światło Boże wypełniało twój umysł, ciało i duszę.

Kocham Cię, moje dziecko, i musisz wiedzieć, że zostałaś pobłogosławiona Darem Wytrwałości. Wszystko jest teraz w Rękach Boga. Jemu musisz Ufać nieustannie.

Twoja umiłowana Matka

Matka Boga

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.