Dziesięć Przykazań danych światu przez Mojego Ojca poprzez proroka Mojżesza jest na nowo pisanych przez człowieka

poniedziałek, 8 lipca 2013, godz. 17.00

Moja wielce umiłowana córko, zawsze kiedy masz wrażenie, że dla grzeszników istnieje tak mało nadziei, to proszę pamiętaj, że Moje Wielkie Miłosierdzie jest nieskończone. Nie ma ani jednej takiej duszy na świecie, której bym nie chciał objąć i obdarzyć Darem Zbawienia. Kocham was wszystkich. I przebaczę wszystkim, którzy będą Mnie błagać o Dar Odkupienia, co wcale nie oznacza, że nie ukarzę tych, którzy popełniają ciężki grzech.

Dziesięć Przykazań danych światu przez Mojego Ojca poprzez proroka Mojżesza jest na nowo pisanych przez człowieka. Zostały one zdemontowane, poprzekręcane oraz nadano im nowe znaczenie, tak aby człowiekowi dać przyzwolenie na grzech.

Wielbicie fałszywych bożków i to usprawiedliwiacie. Żyjecie w okropnym zakłamaniu, gdyż tym sposobem obrażacie Mojego Ojca, mimo to jednak, kiedy Prawda zostanie poganom ukazana, będą oni pokutować, a Ja będę się niecierpliwił, aby ich objąć.

Wzajemnie się zabijacie i twierdzicie, że gdy tak czynicie, chodzi tu o uczynki wypływające z miłosierdzia. Legalizujecie morderstwo, egzekucje, eutanazję i aborcję oraz twierdzicie, że to są dobre rzeczy. A jest to zło w najgorszej swej postaci, gdyż prowokujecie Animatora Życia – Stworzyciela Nieba i Ziemi – manipulując Boskimi przykazaniami. Jednak, o ile okażecie prawdziwą skruchę, także będę się niecierpliwił, aby wziąć was w Moje Ramiona.

Przywłaszczacie sobie to, co wam się nie należy, i okradacie ubogich, chcąc nasycić waszą żądzę, by posiadać jeszcze więcej. Popełniacie straszliwe grzechy cielesne, które stoją poniżej godności ludzkiej, i zachowujecie się jak dzikie zwierzęta wpuszczone do zwierzęcej jamy. Wasza ohyda jest odrażająca w Oczach Boga, lecz mimo tego, kiedy Mnie zawołacie i będziecie błagać o Miłosierdzie, Ja tam będę – oczekując cierpliwie. Kiedy znieważacie Boga, nie akceptując Jego Istnienia, a następnie usiłujecie wziąć Jego dzieci ze sobą do czeluści bestii, nawet wtedy będę wyczekiwał, aż zawrócicie i poprosicie Mnie, abym dał Się wam poznać.

Ci z was, którzy przyjmują Prawdę, nie znajdują już więcej czasu, aby Mnie czcić w Dzień Szabatu, ponieważ wasze własne potrzeby stawiacie przede Mną. Ranicie Mnie bardzo, ponieważ wy jesteście tymi, którzy już wiedzą, że są dziećmi Boga. Odeszliście z Domu Ojca i powrócicie do niego tylko wtedy, kiedy sami nie będziecie mieć dachu nad głową. A Ja będę czekał, aby was ponownie powitać.

Wasza miłość do Boga się skurczyła, tak samo jak wasza miłość i szacunek do waszych rodziców. Wasze serca stały się tak bardzo twarde, że nie okazujecie im miłości i takiej troski, jak powinniście.

Bluźnicie przeciwko Bogu i przeklinacie, nadużywając codziennie Mojego Imienia w sposób całkowicie pozbawiony respektu, ale nie rozmawiacie ze Mną tak, jak tego pragnę. Kiedy obmawiacie innych, obmawiacie Mnie. Kiedy szkodzicie dobremu imieniu innej osoby, niszczycie Moją Miłość. Lecz mimo tego Ja wam przebaczę, jeżeli okażecie skruchę.

Nie macie żadnego poszanowania dla instytucji małżeństwa i niewiele dla was znaczy nadużywanie tego Najświętszego Sakramentu. Obrażacie Boga tym dotkliwiej, kiedy nadal poszukujecie Jego błogosławieństw dla małżeństw, których On nie uzna ani uznać nie może. Ale wy mimo to Go obrażacie.

Tak obsesyjnie poszukujecie ziemskich dóbr i tak jesteście opanowani przez niezdrowe ambicje, że niszczycie tych, którzy stoją wam w drodze. Pomimo tego okażę wam Miłosierdzie, jeżeli do Mnie powrócicie.

Żaden grzech – za wyjątkiem bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu – nie jest tak straszny, żeby nie mógł być wybaczony. Upraszam was wszystkich, abyście dokonali rachunku sumienia i ponownie się ze Mną pojednali.

Ja Jestem Cierpliwy. Jestem Miłością. Jestem waszym Zbawieniem. Czekam na was. Proszę, przyjdźcie do Mnie już wkrótce, gdyż kocham was z bezgraniczną pasją. Nie spocznę, dopóki nie ocalę was wszystkich.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.