Matka Zbawienia: Medalik Zbawienia ofiarowuje Dar Nawrócenia

czwartek, 18 lipca 2013, godz. 19.14

Moje dziecko, pragnę, aby zostało oznajmione, żeby od teraz na Ziemi zwracano się do Mnie, używając tytułu nadanego Mi przez Mojego Syna. W tej Ostatniej Misji proszę się do Mnie nieustannie odnosić jako do Matki Zbawienia.

Proszę zaprojektować Mój Wizerunek oraz wybić Medalik, gdzie na jednej stronie zostanę umieszczona Ja, ze słońcem poza Moją Głową, na którą wciśnięta będzie korona cierniowa, z wplecionymi w nią dwunastoma gwiazdami. Na odwrotnej stronie tego Medalika życzę sobie wizerunek Najświętszego Serca Mojego Syna wraz z Dwoma Mieczami Zbawienia, które mają zostać wzajemnie ze sobą skrzyżowane.

Miecze Zbawienia będą posiadać podwójny cel. Pierwszy Miecz zabije bestię, do czego Mnie przekazano władzę, abym to uczyniła w Dniu Ostatnim. Kolejny Miecz przebije serca najbardziej zatwardziałych grzeszników i będzie Mieczem, dzięki któremu ich dusze zostaną zbawione.

Medalik ten ma być udostępniony w dużej ilości, a kiedy znajdzie się w rękach tych, którzy go poszukują, musi zostać poświęcony przez kapłana, a następnie darmowo przekazany. Medalik Zbawienia ofiarowuje Dar Nawrócenia i Zbawienia.

Wszyscy ci, którzy otrzymają Medalik Zbawienia, muszą odmówić tę Krucjatę Modlitwy (115) O Dar Nawrócenia

O Matko Zbawienia, pokryj mą duszę Twoimi Łzami Zbawienia.
Uwolnij mnie od wątpliwości.
Wznieś moje serce, tak abym odczuł Obecność Twojego Syna.
Przynieś mi pokój i ukojenie.
Módl się, abym szczerze się nawrócił.
Dopomóż mi przyjąć Prawdę i otwórz moje serce na przyjęcie Miłosierdzia Twojego Syna, Jezusa Chrystusa.
Amen.

Moje dziecko, proszę doprowadź do zaprojektowania i wykonania tego Medalika. Poprowadzę cię przy każdym etapie tego przedsięwzięcia, a następnie musisz sprawić, aby był on dostępny na całym świecie.

Idź w pokoju służyć Mojemu Synowi.

Twoja Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medalik Zbawienia, Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.