Bóg Ojciec: Jeśli chodzi o waszą gospodarkę – celem kłamstw, którymi się was faszeruje, jest was ogłupić

środa, 10 lipca 2013, godz.15.41

Moja najdroższa córko, wojny rozpętają się na całym Bliskim Wschodzie i wkrótce Mój umiłowany Izrael zazna straszliwego spustoszenia. W tej części świata dojdzie na bardzo wielką skalę do utraty życia, bo zły duch pochłania nie tylko życie, ale w wielu wypadkach i dusze Moich dzieci.

Wzajemna nienawiść Moich dzieci rozleje się na inne kraje, jako że Bitwa Armagedonu przybiera na sile i się rozszerza – tak długo, dopóki nie pochłonie całego świata. Nienawiść, będąca wynikiem rozplenienia się szatana i jego demonów, stanie się tak widocznym znakiem, że tylko nieliczne dusze – niezależnie od tego, czy wierzą one we Mnie, Stworzyciela wszystkiego, co istnieje – nie zdołają odczuć złego ducha, który rozprzestrzenia się jak śmiertelny wirus.

Wojny, wiele z nich, łącznie z wewnętrznymi walkami w rządach wszystkich narodów, wybuchną wszystkie w tym samym czasie. Aczkolwiek Moje Ręce opadły już w postaci łagodnych kar, to wiedzcie, że zmiażdżę tych, którzy ranią Moje dzieci. I wtedy walka o dusze nasili się i rozprzestrzeni się na wiele sposobów.

Jeśli chodzi o waszą gospodarkę – celem kłamstw, którymi się was faszeruje, jest was ogłupić i obedrzeć was z tego, co posiadacie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, abym powstrzymał tych, którzy kontrolują wasze waluty, od odebrania wam wszystkiego, co jest waszą własnością. Wiedzcie, że podczas gdy Moja Prawa Dłoń spuszcza kary przeciwko nikczemnikom, Moja Lewa Dłoń uniesie was i weźmie pod Moją Ochronę, i będę dbał o wasze potrzeby.

Przemiany, zapowiedziane w Mojej Świętej Księdze, zaprezentują się obecnie światu. Walki się rozszaleją, życie zostanie przez wielu utracone, kraje ucierpią z powodu zaburzeń w ekosystemie, plony nie obrodzą, a wielu z was będzie prześladowanych przez wasze rządy. Najgorszą walką będzie walka duchowa, kiedy to zostanie podjęty każdy wysiłek, aby was zwrócić przeciwko Mnie.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.