Do kapłanów: Dzień, w którym zostaniecie poproszeni o zakwestionowanie Mojej Boskości, nie jest odległy

poniedziałek, 15 lipca 2013, godz. 17.52

Moja wielce umiłowana córko, muszę dotrzeć do Moich kapłanów, którzy teraz zaczynają sobie uświadamiać, że to Ja w obecnym czasie przemawiam do świata poprzez te Orędzia.

Musicie zachować ostrożność. Musicie trzymać się reguł Mojego Kościoła na ziemi, dopóki one pozostają takimi, jakimi zawsze były, i się nie zmieniają. Nie czujcie się zniechęceni, gdyż zostaliście ubogaceni Darem Ducha Świętego. Gdy zostaniecie poproszeni, aby się Mnie zaprzeć, zostanie to uczynione w subtelny, ale zabójczy sposób. Zostaniecie poproszeni o przyjęcie doktryny dotyczącej wszystkich pozachrześcijańskich religii. Zostanie wam powiedziane, że dzieje się to dla dobra wszystkich i że to nowe, uniwersalne podejście jest środkiem do celu — kiedy to, na drodze pokojowej, ludzkość może zostać ostatecznie zjednoczona.

Wszystkie inne religie, wyznania, przekonania religijne i nauki, które czczą Mojego Ojca, ale nie uznają Mnie, Jezusa Chrystusa, zostaną przygarnięte pod skrzydło antypapieża. Za przyczyną władzy bestii będziecie ugłaskiwani, aby objąć waszych współbraci i siostry. Zostanie wam powiedziane, że wszystkie religie, które czczą Boga, są zjednoczone w Oczach Bożych w jedną całość. Kiedy temu zaoponujecie, zostaniecie skarceni. Kiedy będziecie wyjaśniali, że jedyna droga do Boga, Mojego umiłowanego Ojca, wiedzie przez Jezusa Chrystusa, oto co zostanie wam powiedziane:

„Nie rozumiecie, że Bóg kocha wszystkie Swoje dzieci, dlatego też, nie okazując miłości i współczucia Jego Kościołowi poprzez objęcie tych waszych braci i sióstr — wraz z ich religiami — stajecie się obłudnikami.”

Jednak wiedzcie o tym: Kiedy zaakceptujecie, że wszystkie religie muszą zostać objęte w jedną, wówczas musicie zejść na pobocze, aby okazać szacunek tym wyznaniom, które nie uznają Syna Człowieczego — a tym samym stać się winnymi potwornego grzechu. Bo wtedy wyprzecie się Mnie .

Wiedzcie też — wy, którzy możecie zostać złowieni na to oszustwo — że pojawią się inne znaki, które uwidocznią jedną rzecz: że Moja Boskość już dłużej nie będzie głoszona.

Wasze kościoły będą świadkami pojawienia się nowych krzyży, w których osadzona będzie głowa bestii; wasze ołtarze ulegną zmianie, tak iż stanę się obiektem drwin. Za każdym razem, kiedy ujrzycie nowe i niezwykłe symbole w Moim Kościele, przypatrzcie się im dobrze, gdyż bestia jest pełna zuchwalstwa i afiszuje się ze swoją nikczemnością poprzez wystawianie na pokaz symboli, które oddają jej cześć.

Ci z was, którzy nie będą wyczuleni na to oszustwo, zostaną wciągnięci w praktyki, które nie Mnie będą czcić. Będą one maskować prawdziwą intencję, jaką będzie oddawanie hołdu szatanowi i jego złym duchom.

Zwiastuny tego zaczynają już być widoczne. Poczynania, o których mówię, mają dopiero nadejść, ale dzień, w którym zostaniecie poproszeni o zakwestionowanie Mojej Boskości, nie jest odległy. Musicie mieć oczy otwarte, gdyż ci, którzy twierdzą, że przychodzą w Moim Imieniu, ale którzy w zamian czczą bestię, rozpostarli już swoje skrzydła. Sprawują oni wśród was władzę, ale tak wielu z was nie potrafi jeszcze tej ohydy dostrzec. Ale jeżeli Mnie kochacie, udzielę wam Łask, abyście ujrzeli Prawdę, gdyż Ja nigdy was nie opuszczę. Czas jest już blisko i musicie się przygotować, gdyż wkrótce zapadnie ciemność. Ci z was, którzy są pobłogosławieni Bożym Światłem, ucierpią z rąk Moich wrogów.

Zapamiętajcie te Słowa, odmawiajcie je, a Ja ujawnię przed wami Prawdę dzięki Darowi Ducha Świętego.

Krucjata Modlitwy (114) Dla Kapłanów o otrzymanie Daru Prawdy

O Panie Mój, otwórz moje oczy.
Pozwól mi ujrzeć wroga oraz zamknij moje serce na to oszustwo.
Wszystko powierzam Tobie, Drogi Jezu.
Ufam Twojemu Miłosierdziu. Amen

Wasz Jezus