Do kapłanów: Dzień, w którym zostaniecie poproszeni o zakwestionowanie Mojej Boskości, nie jest odległy

poniedziałek, 15 lipca 2013, godz. 17.52

Moja wielce umiłowana córko, muszę dotrzeć do Moich kapłanów, którzy teraz zaczynają sobie uświadamiać, że to Ja w obecnym czasie przemawiam do świata poprzez te Orędzia.

Musicie zachować ostrożność. Musicie trzymać się reguł Mojego Kościoła na ziemi, dopóki one pozostają takimi, jakimi zawsze były, i się nie zmieniają. Nie czujcie się zniechęceni, gdyż zostaliście ubogaceni Darem Ducha Świętego. Gdy zostaniecie poproszeni, aby się Mnie zaprzeć, zostanie to uczynione w subtelny, ale zabójczy sposób. Zostaniecie poproszeni o przyjęcie doktryny dotyczącej wszystkich pozachrześcijańskich religii. Zostanie wam powiedziane, że dzieje się to dla dobra wszystkich i że to nowe, uniwersalne podejście jest środkiem do celu — kiedy to, na drodze pokojowej, ludzkość może zostać ostatecznie zjednoczona.

Wszystkie inne religie, wyznania, przekonania religijne i nauki, które czczą Mojego Ojca, ale nie uznają Mnie, Jezusa Chrystusa, zostaną przygarnięte pod skrzydło antypapieża. Za przyczyną władzy bestii będziecie ugłaskiwani, aby objąć waszych współbraci i siostry. Zostanie wam powiedziane, że wszystkie religie, które czczą Boga, są zjednoczone w Oczach Bożych w jedną całość. Kiedy temu zaoponujecie, zostaniecie skarceni. Kiedy będziecie wyjaśniali, że jedyna droga do Boga, Mojego umiłowanego Ojca, wiedzie przez Jezusa Chrystusa, oto co zostanie wam powiedziane:

„Nie rozumiecie, że Bóg kocha wszystkie Swoje dzieci, dlatego też, nie okazując miłości i współczucia Jego Kościołowi poprzez objęcie tych waszych braci i sióstr — wraz z ich religiami — stajecie się obłudnikami.”

Jednak wiedzcie o tym: Kiedy zaakceptujecie, że wszystkie religie muszą zostać objęte w jedną, wówczas musicie zejść na pobocze, aby okazać szacunek tym wyznaniom, które nie uznają Syna Człowieczego — a tym samym stać się winnymi potwornego grzechu. Bo wtedy wyprzecie się Mnie .

Wiedzcie też — wy, którzy możecie zostać złowieni na to oszustwo — że pojawią się inne znaki, które uwidocznią jedną rzecz: że Moja Boskość już dłużej nie będzie głoszona.

Wasze kościoły będą świadkami pojawienia się nowych krzyży, w których osadzona będzie głowa bestii; wasze ołtarze ulegną zmianie, tak iż stanę się obiektem drwin. Za każdym razem, kiedy ujrzycie nowe i niezwykłe symbole w Moim Kościele, przypatrzcie się im dobrze, gdyż bestia jest pełna zuchwalstwa i afiszuje się ze swoją nikczemnością poprzez wystawianie na pokaz symboli, które oddają jej cześć.

Ci z was, którzy nie będą wyczuleni na to oszustwo, zostaną wciągnięci w praktyki, które nie Mnie będą czcić. Będą one maskować prawdziwą intencję, jaką będzie oddawanie hołdu szatanowi i jego złym duchom.

Zwiastuny tego zaczynają już być widoczne. Poczynania, o których mówię, mają dopiero nadejść, ale dzień, w którym zostaniecie poproszeni o zakwestionowanie Mojej Boskości, nie jest odległy. Musicie mieć oczy otwarte, gdyż ci, którzy twierdzą, że przychodzą w Moim Imieniu, ale którzy w zamian czczą bestię, rozpostarli już swoje skrzydła. Sprawują oni wśród was władzę, ale tak wielu z was nie potrafi jeszcze tej ohydy dostrzec. Ale jeżeli Mnie kochacie, udzielę wam Łask, abyście ujrzeli Prawdę, gdyż Ja nigdy was nie opuszczę. Czas jest już blisko i musicie się przygotować, gdyż wkrótce zapadnie ciemność. Ci z was, którzy są pobłogosławieni Bożym Światłem, ucierpią z rąk Moich wrogów.

Zapamiętajcie te Słowa, odmawiajcie je, a Ja ujawnię przed wami Prawdę dzięki Darowi Ducha Świętego.

Krucjata Modlitwy (114) Dla Kapłanów o otrzymanie Daru Prawdy

O Panie Mój, otwórz moje oczy.
Pozwól mi ujrzeć wroga oraz zamknij moje serce na to oszustwo.
Wszystko powierzam Tobie, Drogi Jezu.
Ufam Twojemu Miłosierdziu. Amen

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.