Nie możecie prawdziwie Mnie naśladować bez znoszenia bólu Krzyża

środa, 17 lipca 2013, godz. 11.40

Moja wielce umiłowana córko, jakże modlitwy wszystkich Moich umiłowanych wyznawców podnoszą Mnie w tym czasie na duchu. Jestem w ich sercach i duszach, a dusze ich uprzywilejowane są łaską. Muszę je prosić, by — cierpiąc — znosiły ośmieszenie, które napotkają, postępując Moją Drogą oraz z powodu Mojego Krzyża, który niosą; z czasem zrozumieją, dlaczego tak musi być.

Nie możecie prawdziwie Mnie naśladować bez znoszenia bólu Krzyża. Kiedy obdarzacie Mnie miłością, w waszej duszy obecne jest Światło. To czyste Światło działa jak magnes, który przyciąga to, co najgorsze w innych ludziach. Dusze, mające jak najlepsze intencje, są często atakowane przez złego ducha, by zadać ból każdemu, kto podąża za Prawdą Mojego Nauczania.

Kiedy będziecie głosili Bożą Prawdę, będziecie znienawidzeni przez tych, którzy nie kochają Boga. Podążając za Mną, chociażby w milczeniu, znosicie ten sam ból. Przyczyną tego bólu są zazwyczaj ci, których lubicie i szanujecie — atakują was oni, ponieważ Mnie kochacie i jesteście wierni Moim Naukom.

Nadszedł dla was czas, abyście otwarcie wystąpili i mówili o Moich Orędziach. Dla kapłanów będzie to trudne, jako że muszą pozostać posłuszni swoim przełożonym. Wielu w Moim Kościele będzie się bało dawać świadectwo Moim Orędziom, ale to nie oznacza, że nie mogą oni bronić Prawdy Mojego Świętego Słowa. Słowo, przekazane Moim Apostołom, nadal żyje, chociaż wielu próbuje Je zabić. Zauważycie, jak niewiele okazuje się Mi szacunku publicznie — prawie że nigdy.

Moje Nauczanie nie odgrywa już istotnej roli w waszym społeczeństwie. Musicie nalegać, niezależnie do którego z Chrześcijańskich Kościołów przynależycie, aby Moi słudzy nie zapominali wymieniać Mojego Imienia, kiedy odnoszą się do dobra, dlatego że dobro nie może pochodzić z kamienia. Dobro może pochodzić wyłącznie od Boga.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.