Posłany został teraz ostatni prorok — proszę więc, nie odrzucajcie tego Daru

piątek, 19 lipca 2013, godz. 15.00

Moja wielce umiłowana córko, jeżeli się martwisz i czujesz się z powodu tej Misji nielubiana, to musisz wiedzieć, że Duch Święty zawsze podtrzyma twoją moc. Nigdy nie będziesz zdolna głosić nieprawdy, gdyż Mój Ojciec na to nie pozwoli. Jesteś prorokiem czasów ostatecznych i chociaż wiem, że cię to przeraża, wiedz o tym, że:

Wielkiego Miłosierdzia udzielam światu dzięki Miłości Mojego Ojca. Posłany został teraz ostatni prorok — proszę więc, nie odrzucajcie tego Daru, gdyż pragnieniem Mojego Ojca jest przygarnąć wszystkie Jego dzieci i ochronić je przed złem tego świata. Jest to Dar mający wam przynieść ostateczne wybawienie od straszliwej kary.

Nie odrzucajcie tego Daru proroctwa, tej ostatniej interwencji z Nieba, aby was ocalić od nieszczęścia.

Ci z was, którzy nie oddają czci Mojemu Ojcu i którzy adorują pogańskie bożki — wiedzcie, że wasze kraje zostaną zmiecione z powierzchni ziemi, jeżeli nie zwrócicie się do Jedynego Prawdziwego Boga. Wy, którzy wielbicie fałszywe bóstwa, które obiecują wam błyskotliwą przyszłość i łaskoczą waszą próżność, zostaniecie przepędzeni z dala ode Mnie i zatopieni w bezkresnej próżni — czeluści, z której nigdy nie powrócicie.

Słuchajcie teraz, wy wszyscy. Z Niebios — wzywam ludzkość. Moja prorokini zrobi to, co jej powiem. Ona jest posłuszna Mnie, Synowi Bożemu, Synowi Człowieczemu, tak jak to przepowiedziano. Ona nie posiada swojego głosu. Jej słowa są Moimi Słowami. Decydujące jest jej posłuszeństwo — zgodne z Nakazem Bożym. Jej posłuszeństwo oznacza, że nie wolno jej otworzyć własnych ust w obronie Słowa Bożego.

Wszystkie przepowiedziane wydarzenia nastąpią szybko. Jeżeli zignorujcie to ostrzeżenie z Niebios, będziecie cierpieć więcej niż to konieczne. Jeżeli znieważycie te Słowa z Nieba, zostaniecie ukazani światu w całej swojej hańbie, ponieważ Mnie prześladujecie.

Moje Słowo jest Prawdziwe. Moje Słowo jest konkretne. Moje Słowo jest przekazywane, aby was ochronić i wyratować z rąk bestii, która niszczy życie swoją zarazą. Proszę, okażcie siłę i odejdźcie od tych nikczemnych kłamstw, które ona wam opowiada. Jeżeli jest wam ciężko na sercu, przyjdźcie do Mnie, a Ja uczynię je lekkim. Jeżeli wasze serce jest smutne, Ja was przytulę i przyniosę wam pokój, tak iż śmierć nie będzie was już więcej przerażać.

Jeżeli wypełnia was złość, która przechodzi w nienawiść do tych Orędzi, to wiedzcie, że zostaliście zaatakowani przez króla kłamstw. W swoich sercach rozpoznacie, że jeżeli te Orędzia są przyczyną waszego bólu i cierpienia, to pochodzą one ode Mnie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.