Jego plan polega na zwabieniu dusz w sieć kłamstwa poprzez poryw ich serc

piątek, 19 lipca 2013, godz. 20.54

Moja wielce umiłowana córko, pragnę wyjaśnić sprawę Reszty Armii. W tym oto czasie wzrasta Reszta Armii wszędzie na świecie. Wielu, którym nieznane są te Orędzia, łączy się ze sobą, istnieje bowiem niebezpieczeństwo, że rdzeń Mojego Kościoła na Ziemi zostanie pochłonięty.

Wielu zna Prawdę i dostrzega próby, które są podejmowane, aby rozwodnić Moje Najświętsze Słowo. Oni wszyscy, uprzywilejowani łaską Światła Ducha Świętego, rozpoznają złego ducha, kiedy będzie on pochłaniał Mój Kościół. Ten zły duch nadciąga — przystrojony welonem pokory.Jego plan polega na zwabieniu dusz w sieć kłamstwa poprzez poryw ich serc.

Pamiętajcie, planem szatana jest kradzież dusz. Wiedzcie też, czyje dusze zamierza on omotać jako pierwsze: Zawsze próbuje zniszczyć tych, którzy Mnie kochają. Zignoruje natomiast te dusze, którymi zawładnął, ponieważ one zostały przez niego już zniszczone .

Nigdy nie wierzcie, że zło manifestuje się w najbardziej oczywisty sposób.Ten rodzaj złego ducha będzie zwabiał dusze, prezentując się ze swej pokornej, łagodnej i troskliwej strony, bo jakże inaczej miałby on przekonać dobre dusze, by uwierzyły w kłamstwa.

Ja Jestem Zbawicielem ludzkości i to Ja obecnie interweniuję, aby przynieść wam Prawdę. Nic Mnie nie powstrzyma, jednak każde możliwe zło zostanie wymierzone w tę Misję; misję, która ratuje świat przed zatraceniem.

Właśnie tak, jak wy, Moi umiłowani wyznawcy, kroczycie naprzód, tak też zostaniecie pociągnięci wstecz przez tych, którzy wierzą, że szkalujecie Słowo Boże. Następnie, kiedy wycofacie się w milczeniu i nie wpadniecie w pułapki, które zastawią na was demony, aby was sprowokować do obrony Mojego Słowa, wtedy zostaniecie przez nich ośmieszeni.

Łaski udzielone Mojej Reszcie Armii będą subtelne, lecz potężne, a z pomocą Matki Zbawienia zarżną oni bestię wraz z jej kohortą.

Bój o dusze nie będzie należał do przyjemnych, ale nie miejcie żadnych wątpliwości, że prawdziwe barwy wrogów Boga, którzy twierdzą, że przychodzą w Jego Imieniu, zostaną z czasem ujawnione jako takie, jakimi są. Niestety, spośród tych ślepych na Prawdę wielu będzie do tego czasu uczestniczyć w rytuałach satanistycznych, z czego nie będą zdawać sobie sprawy, bo tak będą one zakamuflowane.

Mój Głos będzie grzmiał i grzmiał pomiędzy wami, gdyż Ja nigdy nie zostanę zatrzymany w Moim Planie, aby przynieść wam Życie Wieczne. Żadna suma ludzkich argumentacji, która pojawia się jako rezultat potępiania Mojego Świętego Słowa w tych Orędziach, nie jest w stanie osłabić Mocy Boga.

Wasza nienawiść do Mnie wzrośnie, a złość, która pochłonie wasze dusze, pochodzi od szatana — ale wy będziecie wierzyć, że pochodzi ona od Boga. Jak możecie być tak ślepi? Jak jesteście zepsuci, wy, którzy próbujecie krzywdzić innych? Módlcie się, abyście nie odepchnęli ode Mnie waszego bliźniego. Módlcie się, abyście zaczęli szukać Prawdy, zanim diabeł posiądzie wasze dusze. Jest on bardzo potężny, a ci, których dusze zostały osłabione grzechem pychy, staną się uległymi naczyniami, w których zasiądą szatan i jego upadłe anioły.

Obudźcie się wy wszyscy. Nadszedł bowiem czas na otwarcie Księgi Prawdy. Musicie nie tylko otworzyć Jej karty — musicie otworzyć wasze serca.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.